Творю чудеса• 11 сентября 2024
В кого діти не сплять в садочку?
Як вихователі до цього ставляться? Я втомилася боротись і доводити, що дитина не спить давно вдень. Зараз старша група і все одно. Вставати не можна, малювати тихенько лежачи НІ. Іграшку вчора забрали. Питаю у знайомих, хто хоче спить,хто не хоче ТИХЕНЬКО грає.
Моя дуже слухняна і тиха, не тільки з моїх слів.
Як у вас в садочку?
Силиконочка• 11 сентября 2024
Укладывали всех. Лежала просто. Если каждому отдельному что-то разрешать, они все спать не будут, нема дурных))))
Силиконочка• 11 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я прямо свой сад вспомнила 😭, тюрьма для детей((, мне 44, я до сих пор имею травму.
Дочка в частном, дети чувствуют себя свободно, не хочешь спать - не спи, не хочешь есть - не ешь. Ко всем стараются найти подход.
За ваши деньги любой каприз. Я так понимаю, автор в гос саду
Творю чудеса
• 11 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Не будет ваш ребенок тихо играть. Будет просто молча лежать
Ви не знаєте мою дитину. Щоб не заставляли спати вона готова робити все.
Творю чудеса
• 11 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Нажаль не потянемо(
Якось так і живу• 11 сентября 2024
Є правило. Якщо вашій дозволять, то інші (не пишу за всіх), теж схочуть. Якщо вже старша группа, то повинна розуміти: тиха година, то і лежи тихенько у ліжку. Крапка.
Дама_с_караваем• 11 сентября 2024
У мене няня забирала дитину в старших групах перед сном. І водила на гуртки, які вдень були. Бо оце лежання вважаю насильством над дитиною. В молодшому віці, ми з дитиною були за кордоном. І там в Pre-school ніхто нікого спати не примушував. Була тиха година: дітям розкладали каремати, видавали їх власні подушки, включали кондиціонер і хто хотів ішов відпочивати, а з іншими вихователь займалася чимось.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
У нас був лояльний садочок.
В молодший групі сина ще вкладали у ліжко. І він пару разів засинав.
В середній і старшій перестали з ним боротися.
Збирали по садочку ось таких не сплюх і вони разом гуляли в фізкультурному залі, де за ними наблюдала методист.
Але мій тихенько не лежав. Він весь час крутився в ліжку, чим заважав іншим дітям.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Ну і що? Є і гос.садочки адекватні .
Підмітайло• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
В кожному садку купа вакансій вихователя
Треба лише во
Йдіть і впроваджуйте реформи
Треба лише во
Йдіть і впроваджуйте реформи
Смурфик• 11 сентября 2024
Не спить з початку як стала ходити в садочок. Домовилась з вихователем: сидить малює в ігровій кімнаті або пазли складає, з ляльками грається. Нікому не заважає, діток не будить.
Сито для думок• 11 сентября 2024
Забирала до сну
Вихователь не має розважати вашу «тиху» дитину
Творю чудеса
• 11 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Треба лише во
Йдіть і впроваджуйте реформи
Треба лише во
Йдіть і впроваджуйте реформи
При чому тут реформи? Дитина хоче ходити в садок, але через сон в неї кожного дня плач. Для неї це як покарання лежи і не вставай.
Функція садочку, для вас, дитину під систему зламати, правильно я розумію?
Творю чудеса
• 11 сентября 2024
Ответ дляСмурфик
Дякую за відповідь.
Творю чудеса
• 11 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Забирала до сну
Ніхто не просить розважати. Вона прекрасно сама себе розважає.
Луноходик_Ик• 11 сентября 2024
Я сина одразу після обіду забирала. В садочку спав тільки в ясельній групі.
В садочках є правила - в тиху годину всі діти в спальні. На килимочку в групі можуть залишитись тільки ті, кого от от заберуть (батьки попередили вранці).
Я колись в садочку працювала, то завідуюча могла рандомно зайти і будь яку групу серед тихої години. Якщо хтось з дітей не спав і сидів з вихователем в групі то аона сварила вихователя.
Підмітайло• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ви можете забезпечити комфорт власної дитини самостійно
Забирати її до сну
Оплатити комфортні умови перебування
Або ж працювати за мінімалку вихователем і змінити систему, щоб не ламати тих, кого не привчили до режиму
Про режим, до речі, раджу почитати психіатрів. Як це впливає на розвиток дитини
Забирати її до сну
Оплатити комфортні умови перебування
Луноходик_Ик• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Але ж вона на території дитячого садочка. І вихователь повинна за нею дивитись. В тиху годину вихователі свої справи роблять
а тут ще увагу розділяй між тими що в спальні, тими що не сплять, і своїм написанням планів чи вирізаннями фігурок для наступного заняття.
Электричка• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Якщо така тиха, то що заважає просто лежати?
Сито для думок• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Так в садку є правила.
І ви самі далі вирішуєте: ваша дитина ходить і плаче, або ходить, та ви забираєте після обіду. Є і третій варіант: приватний сад, де за ваші гроші будуть ваші правила
Шиворот Навыворот• 11 сентября 2024
В нашому садку 5 років тому син тихенько лежав на диванчику в ігровій кімнаті.
Гратися тихенько не дозволяли.
Сито для думок• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Є правила саду. Або вам підходять, або ні
СпайдерВумен• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
ну если она просто будет молча лежать в кровати , то и воспитателям будет пофиг.
СпайдерВумен• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
А вы думали что функция государственного детского сада подстроиться под вашего роебёнка , при том что в группе ещё 18-20 детей ?) Так вряд ли воспитатели будут это делать. Если вы хотите особого отношения к вашему ребёнку , тогда надо вести её в частный детский сад. Но на частный у вас денег нет.
СпайдерВумен• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Но тем не менее воспитатели должны будут за ней следить, вместо того , чтобы заниматься своими делами во время сна. Зачем им это надо ?
Домашка• 11 сентября 2024
У нас так было. Я водила до обеда. Ничего не могли поделать. Перешла на работу онлайн дома.
Гарантую неперелевки• 11 сентября 2024
Старшая группа была адищем, не могли дождаться школы и ребенок и я. Именно из-за дневного сна. Ребенок не спит днем давно. Не всем это надо. А кто тут за режим выступает, так вот этот дневной сон нам режим и ломал. Потому что час ребенок мучается лежит, потом вырубается уже от безделья, потом его будят. А потом он вечером и в 22 заснуть не мог, потому что спал днем. А подъем в 6. Всё через ж....
Во время отпуска, например, режим выстраивался отличный- без дневного сна ребенок укладывался и спал уже к 21ч.
Силиконочка• 11 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Тогда в школу не ходите. Там не просто ломают, а пытают калёным железом по вашему. Прикиньте, на уроках сидеть. Это ж жизнь сломать . А кр, а дз. А как потом вобще мириться с любыми обязанностями. Вот так растят лидеров, а потом плачут тут, что дети в старости бросили. Потихоньку вводите понятие Надо, без этого не будет социализации. Или оплачивайте все хотелки всю жизнь