Кукарикуууууу• 11 сентября 2024
Почерк в 10 лет
Девочки, нужна мне помощь коллективного разума.
Сыну 10 лет, учится хорошо, умный парень, но есть проблемы с почерком. И проблема не в том, что он некрасивый, а в том, что он сам не может прочитать, что написал.
Писать - это самое страшное занятие в школе.
Ходили и на занятия по каллиграфии, специалист сказала, что у него нарушено восприятие границ строки, листа, краев и т.д. Занимались три месяца, стало чуть лучше, но в целом почерк это проблема для всех. Ах, да, неправильно держит пальцы на ручке, но сказали, что уже поздно переучивать.
Сегодня мне говорит « мама, я вот пишу, но частно соединяю несколько слов в одно, потом приходится разделять»
Как ему помочь? В чем причина? Куда бежать ?
Мы в Киеве.
Цідило правди• 11 сентября 2024
Может, пусть попробует писать печатными буквами (как в английском)?
Скажений гудзик• 11 сентября 2024
Виписуватися. Переписувати тексти з книжок. Щодня по троху. Звернутися до невролога , і наскільки я пам´ятаю логопед дефектолог теж займається таким. В подальшому можуть бути проблеми з навчанням і оцінками ((
Конфиденциальность• 11 сентября 2024
Теж саме. Навчається дуже добре, але каліграфія, то просто жах. Ще часто поспішає і через це пропускає літери в словах. Теж 10 років.
Указка• 11 сентября 2024
І в сина також. 9 років, пише жахливо, не може прочитати, букви пропускає. Не знаю що робити
палка-копалка• 11 сентября 2024
Ответ дляУказка
Пропуск букв - 90% дисграфія
Незнакомлюся• 11 сентября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Нам логопеды/дефектологи и тд не помогли, так как написать красиво в прописи дочка может, по образцу. А вот в жизни, особенно конспект - нет. 12 лет.
Прошли диагностику у нейропсихолога и таки есть над чем работать, сейчас занимается нейроупражнениями.
Незнакомлюся• 11 сентября 2024
Ответ дляпалка-копалка
От почерк моєї дитини з дисграфією за 8й клас
О, вот моя так же пишет, 7 класс
палка-копалка• 11 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
О, вот моя так же пишет, 7 класс
Ну це вже як є. Єдина надія, це здавати тести на нмт. Що за есе буде нуль я вже змирилася.
Як_наготую...• 11 сентября 2024
це наразі дуже поширена проблема в дітей віком 9-10 років. в класі сина (4й клас, йому скоро теж 10 років буде) багато хто пише погано. мій теж пише поганенько. по-перше, перший клас в нього (21-22 навчальний рік) припав то на карантин через ковід в школі і класі, потім війна - він елементарно ’не виписав’ руку. не було коли і як, механічна навичка не вкоренилася. по-друге (я прослухала купу курсів на цю тему) в нього дійсно просторове сприйняття не завжди спрацьовує (а це - ті самі межі,поля, лінійки, розмір букв тощо). нейровправи, виховувати уважність, виписувати руку, відпочивати, прибирати ’вправи для великого пальця’:)) (телефон), багато фізичної активності. ще влітку дійсно ’переписували’ книжку, звертали увагу на те, що виходить чи ні.
насправді, я не дуже бачу проблеми, бо в багатьох моїх дорослих колег зараз почерк не набагато краще. але поки виросте, в школі багато крові ще поп´ють...
Пьяная вишня• 11 сентября 2024
У моего сына ужасный почерк ,просто каляки,маляки в 14 лет,но он нигде не пишет ,все на компе, тем более учеба онлайн.
Почерк я уже не исправлю ему