Не служанка• 11 сентября 2024
Порадьте будь-ласка чим відмити гриль (фото)
Пробувала звичайним засобом для посуду фейрі, ось такий вид після нього. Чим можна відмити щоб не пошкодити поверхню ? Чи це вже все ?(
Полонянка SexShop-а!• 11 сентября 2024
Є засоби саме для видалення бруду і жиру з грилю. Їх багато в хоз частинах магазинів.
Злюка-закусюка• 11 сентября 2024
Надо мыть еще горячим) Я сразу бумажным полотенцем протираю - налет снимается быстро, потом мокрую салфетку закладываю на минуту и снимаю все остальное губкой)
Намакушка• 11 сентября 2024
Я купляла шуманіт і від sano вроді
Смердить страшне, але відмиває чудово
Кава з адреналіном• 11 сентября 2024
Посудомойки нет?
Я пластины мою в ней, они как новые уже года три.
Или пену для чистки противней попробуйте
Директор Пляжу• 11 сентября 2024
Сіф антиналіт (той який для ванни, він мені краще знімає) запшикайте і залишіть на кілька хв. Потім жорсткішою стороною губки легко нагар знімете.