Дочке нужно сделать проект по искусству. Нужна хорошая тема. Должно быть несколько работ, разнообразных можно, от акварели до инсталляции. Примеры работ прошлых лет есть, уровень достаточно высокий. Возможно кто-то работает в художественной школе/студии или просто креативный. Оплачу.
К.а.л.и.н.а• 11 сентября 2024
Ми з донькою та її подругою, яка навчається в художній школі нещодавно каталися по передмістю та заїхали в дачний кооператив. Це місце, де колись людям повидавали шматочки землі і вони там будували собі дачі, хто з чого міг і у кого яка фантазія була, тому будиночки старенькі, маленькі, але часто креативні, багато закинутих будинків. Ми гуляли та уявляли яким міг би бути господар чи жителі такого будиночку, відповідно до антуражу.
Подружка казала, що було б круто привезти туди її клас з художки і щоб кожен обрав собі будинок та намалював його історію.
Просто вирішила в вашій темі поділитися цією історією, можливо вона вас на щось надихне :) можливо у вас десь поруч теж є закинуті дачні кооперативи чи закинуті будинки, яким можна намалювати ’життя’.
Я особливо не фотографувала, ми більше просто гуляли, але пара фото знайшлося в галереї.