Советчица Года• 11 сентября 2024
Як ви так багато за світло платите?
В мене скромно, хоча стандартні побутові прилади кожен день працюють.🤷
Вкаблучках• 11 сентября 2024
Ответ дляПеремелица
Видимо бойлер не используется, или редко моетесь или любите попрохладнее.
Мы с бойлером в интенсивном исполнении (4 человека) +200 кВт.
Використовуєм, митися в окропі не любим, тен чистим регулярно, тому менше електрики тягне.
ДинамоКит• 11 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
У нас квартира, но много техники, робот пылесос каждый день постоянно ездит, стирка каждый день, гриль, мультиварка и т д., кондиционер регулярно.
250 кВт в среднем.
Здесь часто пишут, что в квартире не меньше 700 квт потребляют, всегда интересно, что у них за техника такая.
250 кВт в среднем.
Достаточно включить теплый пол и +400 кВт к показателям
Ноу коммент• 11 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
В нас однушка, два члена сім´ї проживає.
які стандартні прибори? в мене це пралка/сушка щодня, прсудомийка двічі на день, кавомашина, тостер, гріль через день, блендер, 3 кондиціонери, щодня фен, праска, відпарювач, холодильник, сушка для рушників. 1200 грн в місяць
Хитрушка-чекушка• 11 сентября 2024
Квартира 3-кімнатна, 3 людини, за місяць десь 300-400кВт.
Лічильник двухзоний, тому включаю бойлер, посудомийку, стіралку, вночі.
Але все рівно десь 1000-1200грн плачу за електроенергію
Passiflora_• 11 сентября 2024
Автор, значить не працюють у вас прилади. Або вас цілий день вдома нема.
При працюючих прилдадах така сума неможлива.
В нас двокімнатна квартира. Бойлер, пралка, посудомийка, 2 кондиціонера, акваріум, електрочайник, праска рідко. Постійно працюють два ноути. Коли було відключення світла - працювали два екофлоу. За серпень 1500 за світло.
Перемелица• 11 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
У нас бойлер новый, у родителей мужа бойлер - они практи не моются +120 кВт минимум. Это уже за 500 грн.
Как Вы так экономите на бойлере- не представляю.
Физику процесса не обманешь.
Чаклунка-ведунка• 11 сентября 2024
Ми чисто ноутами + пралка і ел. плита накручуємо на 1200-1300 гривень. Просто з чоловіком працюємо з дому🤷♀️
Барабан для дорослих• 11 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Чистка тену зекономить ну хай гривень 5 на місяць. Воно не впливає практично.
Люблю кетчуп• 11 сентября 2024
За июль -2300 с кондиционером, за август 1700. У нас однушка, работают два пк, бойлер, фильтр для воды, стиралка раз в пару дней, чайник раза 2-3 в день
Творческий типаж• 11 сентября 2024
1 людина, 1 кімнатна квартира, 760 грн. За липень вийшло (кондиціонер багато потягнув, мабуть)
Моська-слон• 11 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Бойлер є?
Запасная спина• 11 сентября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Да, бойлер много тянет. У нас было 1300 грн.в прошлом месяце, так ещё и свет отключали. 2 человека.
Не знаю у меня не много тянет бойлер, 600грн вышло в месяц. Все на электрики кроме варочных конфорок там газ. Но есть ещё доп аквариум воздух фильтр и коврик со светом к террариуму. Кондиционер не включён.
Оксана -1f11• 11 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Щиро за вас рада, можете взяти пиріжок з полиці.
В мене будинок повністю на електроенергії
Так само, будинок повністю на електриці, плюс ще насос на воду, бо централізованого водопостачання немає
Советчица Года
• 11 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Газова плита і колонка?
Плита газова, колонки немає.
Не дивлячись на дефіцит електроенергії, порадниці ні в чому собі не відмовляють.😏
Советчица Года
• 11 сентября 2024
Ответ дляМоська-слон
Бойлер є?
Бойлер працює місяць на рік коли профілактика.
Докладальниця• 11 сентября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не, ну если живёшь одна и целый день работаешь, то в принципе допускаю, что можно накрутить до 100 кВт. Хотя....
И стандартные приборы - это какие? У меня например это бойлер, холодильник, Стиралка, ТВ, ноуты, телефоны, планшеты и постоянно что-то подзаряжается по мелочи.
Летом кондиционер включали еще
Мама моя одна живе, у неї влітку 80-90 кВт. І це вона ще й прасує. Кондиціонер іноді на пару годин вмикає.
Але у неї газова плита. Холодильник бере десь 25-30 кВт. Лампочки всі діодні, там за місяць до 8 кВт, якщо цілодобово світити.
А нас четверо і електроплита. Зрозуміло, що суми інші.
Майданщица• 11 сентября 2024
Бойлер, сушарка, пралка, духова шафа, комбайн, 2 телевізори, 2 кондиціонера. Все це час від часу працює, виходить в місяць 1500 грн.
Passiflora_• 11 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Ось і весь секрет ваших мізерних витрат електрики.
У вас просто нема енергозатратних електроприладів.
Чарівне зіллячко• 11 сентября 2024
Квартира 68 кВ, живем 4 чел, за свет в не отопительный сезон 200-300 грн максимум