Голубец• 11 сентября 2024

Не закрила АОК прийшов штраф за 2023 рік.

У 2023 році приїхала на роботу, підписала контракт, почала працювати. Працювала 2 місяці після чого звільнилася, виписалися з місця проживання та поїхала на Україну. Коли я працювала роботодавець відкрив медичне страхування АОК, я навіть не знала, що воно, мене ніхто не попередив що потрібно його закривати! Всі листи які надходили коли я була в Україні на його адресу. Зараз у 2024 році я дізналася про штраф!

Підкажіть можливо хтось стикався зі схожою проблемою, як можна запобігти оплати штрафу?
Телепузик• 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Від якого слова ви утворюєте джоПцентр? От просто цікаво
Многие читают первую букву как йот. )

Звездолётчица• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
На колишню роботу, хоча я була виписана, я взагалі не знала за листт
Какая у вас была зарплата в месяц? Какие-то очень большие платежи по страховке.
Звездолётчица• 11 сентября 2024
Ответ для4есотка
Нащо так товсто брехати? От чесно?
Приїхали на 2 місяці на роботу? Серйозно?
І ні одна каса не буде без особистої присутності відкривати договір.
Так і пишіть, приїхала як біженець, покрутилася, не сподобалося і поїхала нічого не закривши, бо деякі так і робили. І тут сюрприз. Бо якщо Джобцентр матюкається але сам закриває і орендодавець теж, то щ кранкенкасою це не пройде.
Вчіть шановна бути відповідальною за свої дії.
Нам в лагере работники сами оформили страховку. Но всем выдали договора и пластиковые карты.
Мушля з Криму• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
7000€
Пиздец сумма
Мушля з Криму• 11 сентября 2024
Квартиру продати в Укоаїні та їм су+ам заплатити.
Мушля з Криму• 11 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
а мені цікаво якщо автор не буде платите, як на неї можуть впливати?!ясно , що з України виїджати не можна буде
от і мені цікаво. арешт на майно в Укріїні накладуть чи що?
4есотка• 27 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Вона не була в лагері по її словам. Це перше, а друге перший раз таке чую.
4есотка• 27 сентября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Карточка страховая у вас была? Ее всем делают. И АОК просит сфотографироваться для карточки.
І не тільки АОК
ПотеряласЯ Я...• 25 октября 2024
Как только вы уволилась, вам сразу страховку начали считать по максимальеому тарифу - что то около 500€ в месяц . Поэтому такая сумма

Еще может быть штраф , потом пеня - лучше решайте как можно скорее