Голубец• 11 сентября 2024

Не закрила АОК прийшов штраф за 2023 рік.

У 2023 році приїхала на роботу, підписала контракт, почала працювати. Працювала 2 місяці після чого звільнилася, виписалися з місця проживання та поїхала на Україну. Коли я працювала роботодавець відкрив медичне страхування АОК, я навіть не знала, що воно, мене ніхто не попередив що потрібно його закривати! Всі листи які надходили коли я була в Україні на його адресу. Зараз у 2024 році я дізналася про штраф!

Підкажіть можливо хтось стикався зі схожою проблемою, як можна запобігти оплати штрафу?
Сама вумна тутички• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Штраф за не закриття - не дуже великий. Вам явно нарахували суму страхових виплат (які повинен був платити роботодавець) за весь період несплати.
Чому повинен був роботодавець? Без актуальної страховки на території ФРН перебувати заборонено, а тим паче працювати. Роботодавець просто не міг взяти на роботу не застраховану особу. Це неможливо! Після звільнення людина ж може залишитися, перейти на іншу роботу, наприклад. Страхова при цьому не змінюється.
Тому закривати контракт повинна була саме Автор і вина її.

Відкушу все що стирчить• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
фото
Так це не штраф. Це сума боргу с вересня 2023 по березень 2024
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Справа в тім що в мене в перших платіжках стоїть Штоєрклас 6. Я не знаю сама чому ! І в платіжках в мене знімалося страхування+400 +500 €
Khmelnichanka• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Так. Кундікум, виписка з місця проживання, банківська картка була українська валютна. Ніби все.
А угоди за світло, інтернет? Мобільний зв»язок був не контрактний? Кіндергельд не отримували? Можливо, проїзний ще був? Або абонемент в спортзал тощо?
Згадайте про всі документи, на яких ставили підпис.
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я вам ще раз повторюю!!! Роботодавець відкривав страхування, на роботі якій я працювала так багато в кого було
І не факт, що вони зупинили нарахування.

Але є добра новина: це ще не штраф. Ще можно домовлятися з ними.
Так що - пишіть ел.листа та прикрипляйте Абмелдунг (це для них головний документ буде).
polski• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Я в перший раз поїхала, звідки я мала знати
А Вас вопрос мед.страховки в чужой стране совсем не интересовал ?
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ні. Більше нігде. Тільки підпис на контракті робочому
Сама вумна тутички• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Ну тепер знаєте. Закрити треба абсолютно все, що відкрили. Багато що можна закрити лише попередньо за декілька місяців повідомивши.

Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
На Джопцентрі я не стояла. Роботодавець відкрив АОК, я не знала
Вы не знали, что всем нужна страховка? И я Вас удивлю, но Вы даже подписались под страховкой )
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я не відкривала АОК. То роботодавець.
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
У мене була все таки трошки інша ситуація. Треба було заплатити заднім числом, але за ті місяці, коли я ще жила у Німеччині. Тому довелося платити. У Вас справді є шанс уникнути цих виплат. Є сенс поборотися.
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Люди я прошу вашої допомоги! Будь ласка 🙏 Хто може, чи мав схожу проблему підскажіть
Вам написали, Вы нарушили , следовательно платите штраф и закрывайте . Ну и можно ещё связаться со страховой Вас же в Гугле не забанили ?
Ответ дляГолубец
Я не відкривала АОК. То роботодавець.
Для вас це вже немає значення.
По любому закривати страховку треба було вам. Борг повисне саме на вас.
Сама вумна тутички• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Підпис там стоїть ваш, 100 відсотків. Це договір між вами і ОАК, роботодавець там ніяким чином не причетний.
У вас є екземпляр договору страхування?
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
У вас є екземпляр договору страхування?
Ні. Я ж кажу. І картки у мене немає пластикової. Я нічого не підписувала з АОК.
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Від якого слова ви утворюєте джоПцентр? От просто цікаво
Від слова джопа ))) job це дуже складно
автор Голубец • 11 сентября 2024
І я не розумію чому по 1000 € в місяць
Масяня Я• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
скоріш за все все було прописано в контракті який ви заключали з роботодавцем

Масяня Я• 11 сентября 2024
а мені цікаво якщо автор не буде платите, як на неї можуть впливати?!ясно , що з України виїджати не можна буде
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
.
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
Ні не було. Але багато кому роботодавець відкривав страхування
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну от, роботодавець просто їй допоміг його відкрити, і поки вона працювала то сплачував, а потім просто не платив, а автор мала сама платити . Ну і якщо чесно то нехіла у неї сума щомісячного платежу . Штрафу там усього трохи більше 60
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляМандолина Бу
?
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Ну то і порахуйте, скільки коштувала ваша страховка і скільки нарахували за період . Все вірно
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Ну то відкривав тому що у Вас не було, не він відкривав , а ви він вам допоміг його відкрити. Як би у Вас була страховка до працевлаштування він би просто запитав номер яка страхова і номер. Автор, я розумію, що чужа країна незнання мови алеж треба уважно читати документи котрі ви підписуєте , ну от чесно. Що заважало все перевести через телефон?
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
А контракт Ви читали?
автор Голубец • 11 сентября 2024
Ответ дляМандолина Бу
А контракт Ви читали?
Так
Та прям багіня• 11 сентября 2024
Сумма огромная, конечно, сочувствую ( скорее всего, придется платить (
Сама вумна тутички• 11 сентября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Автор чує лише те, що хоче чути.
З березня до вересня вже однозначно є новий борг.
А потім ще буде штраф.
Негайно треба розривати договір. Я б писала і в ОАК і роботодавцю і просила копію.