Може ще третю?• 11 сентября 2024

Він не помітив, що я старша?

Зараз я працюю в торговому центрі продавцем. Вчора ввечері до на зайшли два хлопці років 18, дуже довго вибирали товар, щось крутилися. А потім до мене раптом один з них підійшов зі словами: Привіт, я Діма. Не міг втриматись не підійти до тебе, ти мені сподобалась. Але мені то вже 26 років, хіба він не бачив, що я старша?
Мой завтрак• 11 сентября 2024
Заметил. Но решил, что раз старше, то спокойно на шару дадите потрахать
Цвіпканя• 11 сентября 2024
Він в вас мілфу розгледів
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ну може в мене чоловік та діти вже є))
Однозначно• 11 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Він в вас мілфу розгледів
в 26 ? не гоните
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Він в вас мілфу розгледів
А вони хіба не старші?
Мой завтрак• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Ну може в мене чоловік та діти вже є))
Думаю, ему пофиг)
ЛісАпетная• 11 сентября 2024
Йому теж може бути 25+, чоловіки дивні створіння і часто до 30 рокі виглядають як 18річні.
Домовенок Кузя• 11 сентября 2024
Так і йому може бути більше 18, а виглядає ще дитям. А можуть просто подобатися старші.
І можете цілком на 18 виглядати, справді міг не помітити.
До речі, мій одногрупник на 1му курсі (якраз 17-18 років було) закохався в старшу за віком одногрупницю, їй 24 було. В нас загалом в групі було всього 3 хлопці, тобто такий собі дівчачий квітник, а він свідомо обрав саме її.
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Може бути))
Просто він з другом був, той теж молодо виглядав.
Парасюха• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Може бути))
Мне 37,на дискотеке подходили парни на вид 23-26
40ка• 11 сентября 2024
Помітив
То нам здається, що ми виглядаємо молодшими
Цвіпканя• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А вони хіба не старші?
В очах 18-річних ні)
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляПарасюха
Клас)) напевно гарно виглядаєте.
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
В очах 18-річних ні)
Я думала це десь років 40+))
40ка• 11 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
То в Кореї так.
Наші навпаки виглядають на 10 років старшими
Просто ми вже думаємо, що то норма
Цвіпканя• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Я думала це десь років 40+))
Зрілі сексуально привабливі жінки, вік тут ні до чого)
40ка• 11 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
То вже пуми
А мілфи обов´язково з дітьми
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ для40ка
То вже пуми
А мілфи обов´язково з дітьми
Може йому нема 18, дуже молодий на вигляд
40ка• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Яка різниця, скільки йому років.
Питання, чому у вас така низька самооцінка, що ви через такі дрібниці розхвилювалися

То навпаки, для нього честь, якщо старша досвідчена жінка на нього зверне увагу
MacOS-ница• 11 сентября 2024
Тю, якщо ви добре виглядаєте, то звичайно, можливо подумав, що однолітки) Мені 30 і досі питають, у який вуз планую вступати)
Цикавенная• 11 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Да, ездили в тур группой. Думала дети с нами, ещё и без родителей. Как отпустили школьников одних? А ’школьникам ’где-то 25 лет было) как дети на вид)))
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ для40ка
Яка різниця, скільки йому років.

Якось мені не привично, що молодші знайомляться. Десь тиждень тому теж молоді хлопці запрошували на каву. Може думають, що більш легкодоступні
Всміхайлик• 11 сентября 2024
Ахахах, у меня на работе уже почти год коллега клинья подбивает, ему 31, мне 46
Цикавенная• 11 сентября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Моего сына спрашивал парень, а можно ли с сестрой познакомится. Сын сначала не понял, а оказалось, что парень подумал, что я не мама, а сестра... Сын до сих пор уже года 4 меня подкалывает.
dulenok• 11 сентября 2024
Я думала вам под 40., что так удивились...а вам всего 26.
автор Може ще третю? • 11 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Та чоловіки ж більше уваги на молодших або однолітків звертають
Кривая спроса• 11 сентября 2024
Тролль, от ослепительной красоты которой все теряют сознание и укладываются штабелями, продолжает клепать темы.
Вообще, заметили, на Советчице тенденция к серийному троллингу: то фото грибковых ногтей с просьбой посоветовать лак поярче, то фото толстой бабы и рассказ о том, как потолстела в машине, и остальные персонажи.
40ка• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Можливо.
У фільмах, блогах і літературі якраз показують, що старша жінка просто голодна накинеться на молодшого.
А хлопці читають таке і вірять
Электричка• 11 сентября 2024
Ви пігулки приймаєте? Це ж якось пов´язано ваш діагноз і оці нескінченні ваші теми, і обов´язково у кожній темі ви наголошуєте, що вам 26..?
Чижик Пижик• 11 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
Или решил, что она ему денег подкинет