Може ще третю?• 11 сентября 2024
Він не помітив, що я старша?
Зараз я працюю в торговому центрі продавцем. Вчора ввечері до на зайшли два хлопці років 18, дуже довго вибирали товар, щось крутилися. А потім до мене раптом один з них підійшов зі словами: Привіт, я Діма. Не міг втриматись не підійти до тебе, ти мені сподобалась. Але мені то вже 26 років, хіба він не бачив, що я старша?
Бабайко• 11 сентября 2024
Помню себя, для 18летних 26летние это уже пожившие люди 😁 И разница видна хорошо. 26летние тоже часто любят себя позиционировать как ’повидавших многое’
Ні за холодну воду• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Та чоловіки ж більше уваги на молодших або однолітків звертають
Ви з одягом працюєте, так? Місяці три як влаштувалися, так?
Може ще третю?
• 11 сентября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ні, з телефонами
Ні за холодну воду• 11 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Ні, з телефонами
Може ще третю?
• 11 сентября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Так, але це справді було
Экспертиза• 13 сентября 2024
Я брекети носила в 26-28, інколи питали паспорт на касі, якщо купувала алкоголь.
Зараз зустрічаюсь з чоловіком молодшим за мене. І мені подобається більше, ніж з однолітками. Енергії хоч відбавляй. Завжди кудись їдемо, гуляємо, ходимо і тд
Мої однолітки вже ліниві і спокійні в своїй масі , диванні створіння