Малявка ще та• 11 сентября 2024
Ну і я запитаю про парфуми. Про пошановувачів Кірке
Я тільки кілька років вивчаю парфуми. Обожнюю сама розгадати піраміду а потім порівняти з описом на фоагрантік.
Так от. Моя подруга має ці Кірке. Я скільки до них не підходила, і мікронамазом, і на другий день , і на растущу луну.
Я не чую там жодних заявлених нот, ніяких фруктів, ніяких квіточок . Нічого!
Один мускус
Хоч мускус і не моя нота, але зазвичай я відчуваю її в базі. Спочатку я встигають насолодитись ароматом, його розкриттям.
А цей парфуми для мене просто загадка.
Як там люди відчувають. Фрукти чи ще щось?
В мене таке враження що це загадка про біле і синє плаття
Один мускус
А цей парфуми для мене просто загадка.
Шотуткоїться?• 11 сентября 2024
Я як директор забороняю тим, хто використовує Кірке, заходити до мене в кабінет.Я цей дихлофос для тарганів. , який просто перекриває дихання, не можу вивітрити з кімнати півдня.Це смердота страшна. До речі, в нас від Кірке дівчині в ліфті стало погано, вілкачували, бо одна на себе вилила півфлакона. Вище керівництво негласно взагалі заборонило використовувати.а ту що налила на себе відправили додому .бо сидіти було неможливо. Ось так.
Мій чоловік каже на ці парфуми- відлякувач людей.бо ніхто й на кілометр не підійде
Завжди недо...• 11 сентября 2024
По-разному могут раскрываться. Когда в моде была чёрная орхидея, многие фукали, что подвалом пахнет. А на мне раскрывалась пудровыми нежными цветами. Но летом и полупшик. Осенью - да, земля влажная, грибы, тлен)
А на подруге вы так же кирке ощущаете?
Бочка порохУ• 11 сентября 2024
Для мене вони теж мускус. А я мускус ненавиджу, тому відчуваю навіть мікродози(
Йдуть гарні доглянуті жінки, парфуми явно недешеві, а я відчуваю від них тільки запах поту((
От з Кірке така сама історія.
Малявка ще та
• 11 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
Чувствую дешевый мультифруктовый сок. Мне тоже не нравится.
Я навіть це не відчуваю.
Малявка ще та
• 11 сентября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
До речі. Я також відчуваю не сциклиння а саме діхлофос
Кидстаффовка• 11 сентября 2024
Мне пахнет фруктовым лаком для волос. Брат кирке Эрна Пура более фруктовый. Мне он больше понравился
Коханозадовільна• 11 сентября 2024
Ніколи не можу зрозуміти захоплення надто популярними ароматами. Вам правда подобається пахнути як всі? Щороку виходить в середньому 400-500 нових ароматів. Ні, кірке, баккара, ганімед…
Малявка ще та
• 11 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
А на подруге вы так же кирке ощущаете?
Діхлофос.
При чому я лояльно відношусь навіть якщо мені не подобається.
Я не люблю вітівер але я розумію що в піраміді вітіваер
А тут в піраміді персики
А я чую діхлофос
А подруга чує фрукти
А тут в піраміді персики
А я чую діхлофос
А подруга чує фрукти
Кидстаффовка• 11 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
На улице Ганимед у каждой второй …
Малявка ще та
• 11 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Не в тому річ. Я ж описала свою проблему.
Я геть не відчуваю заявлених нот в цих парфумах.
Коханозадовільна• 11 сентября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Я розумію. Це не до Вас особисто, а взагалі про цю незмінну тенденцію.
Завжди недо...• 11 сентября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Діхлофос.
А тут в піраміді персики
А я чую діхлофос
А подруга чує фрукти
А тут в піраміді персики
А я чую діхлофос
А подруга чує фрукти
У меня так не срослось с садами Нила. Читала пирамиду - нравится, куча народу в восторге, а мне воняет(
И знаю ещё, что ветивер, кедр - в любых сочетания вообще не моё.
Най хоч раз• 11 сентября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Це ті парфуми від яких тхне чим завгодно крім фруктів? Типу тухлим тувалетом, як каже на них моя приятелька? Бо я пару разів в транспорті теж такий дихлофосний шлейф чула, причому на вигляд ті, хто ним користувався не з самих бідних, вдягнуті гарно і виглядали доглянуто, але запах
Шотуткоїться?• 11 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Так.це вони. Вони мені нагадують отруту від колор.жуків, пам´ятаєте, колись пирскали по городах таке вонюче? Оце воно. Оця вонь коштує більше 10 тис грн
Най хоч раз• 11 сентября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Мені вони нагадують запах тієї отрути , змішаний з запахом дуже давно не відкачаного сільського туалету.
Ответ дляШотуткоїться?
Мне нравятся кирке. Но… реально люди не в курсе парфюмерного этикета? Эти духи просто неуместно использовать в повседневной жизни
Міряю від одиниці• 11 сентября 2024
Ответ дляКидстаффовка
На улице Ганимед у каждой второй …
Ганимед разлитый из ведра, потому все и фукают.
Мандолина Бу• 11 сентября 2024
Я чоловіку доказувала, що це дорогий парфюм, а він мені, що людина тиждень не милася і це запах застояного поту🤷♂️. Він коли чує цей аромат в магазині, одразу рвотний рефлекс, насилу стримується. Мені теж не подобається, але терпімо.
Курочка-чубаточка• 11 сентября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Директор чи рабовласник?