Пишу з калідору• 11 сентября 2024

Діти і дитячий садок

Добрий день.
Матусі, така проблема виникла з вихователями в садочкі: моя донька 2,5 років ходить другу неділю по 1,5 години в приватний садок. Все було окей, а сьогодні нам заявляють, що наша дитина не слухає вихователей і відбирає іграшки у інших діток і якщо она не адаптується ще за неділю, то вони нам відмовлять в відвідуванні садочка.
Але вона і нас не завжди ще слухає...
Чи було у когось таке? Як вирішити це питання?
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
Сразу видно что у вас нет детей!
А желаю я вам лично такого ребёнка своего !

У меня первый сын прямо идеал …
Второй … психика и здравый смысл вышел из чата …
И что мне его застрелить ? Если такие как вы, еще и за деньги и не малые деньги не можете найти к нему подход ?
Не все дети удобные … давайте как в Спарте, всех не послушных нафиг со скалы …
Я б таким как вы «чудо» владельцам «чудного шарашкиного» сада не доверяла бы ребёнка …
В мене троє дітей, садок зачинала від них.
Тому я прекрасно розумію, що таке діти.

Бутербродница• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Ну нахера мені в садочку такі діти?
Ми приймаємо з 2 років. Якби всі діти в такому віці не розуміли що таке неможна і ні, то ми б їх не відсіювали.
100% СПАРТА…
Вы их сразу со скалы … они ж не такие…
Правильно мешают губатым мамкам кофа сербать …

Вы мягко сказать ооочень далеко от педагога…
То шо вы открыли частный садик, не делает вас педагогом, и судя по такому как вы отзываетесь о детях, тут явно не о любви к детям а к бабкам их родителей …
Патаму шо мы удобный садик 😂😂

А если придет очень БАГАТЫЙ ПАПик и влиятельный и ребёнок не адекват, на сколько вы быстро закроете мы таких не берём ?
Берете, вопрос в цене 😂
автор Пишу з калідору • 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Так а чому ви не знайдете підхід до своєї дитини?
Знаходимо. Саме відволікаючи її увагу на щось інше. Але я хотіла, щоб дитина не тільки зі мною вдома сиділа
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
Сразу видно что у вас нет детей!

У меня первый сын прямо идеал …
Чому від істеричної дитини повинні страдати ті, які заплатили не малу ціну за садок?
Навіщо це вчителям, які відповідають за дітей?
Бо ви не в стані займатися і виховувати?
Ну тоді державний садок, там вам не відмовлять.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
’Нахрена в садочку такі діти’....пєдагог....аж матюкнуться захотілось...все з Вами ясно
Я не педагог і ніколи ним не була.
Ответ дляПластилин_Колец
Я не педагог і ніколи ним не була.
Воно і видно. З Вами все ясно і спілкуватися з такими горе-’вихователями’ бажання не маю.

На все добре!
Бутербродница• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Странно )
Но как то государственный сад, и воспитатели с маленькой зарплатой находят подход, а ваши нежные с большой зп не могут ?
😂

Ответ дляБутербродница
Странно )
😂
Бабло, бабло і ще раз бабло...ніякі діти їх не цікавлять
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
100% СПАРТА…
Вы их сразу со скалы … они ж не такие…

Патаму шо мы удобный садик 😂😂

Берете, вопрос в цене 😂
Так, в нас відібрані діти, які можуть відвідувати садок і батьки можуть бути спокійними за них.
В садочку тепла і сімейна атмосфера.
На трьох дітей віком 2-3 років 1 вихователь, є розвиваючі заняття, смачна їжа, довгу прогулянки. Проблем з тим, що ми відбираємо дітей не має. Навпаки, батьки вдячні за безпеку дітей.
Бутербродница• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
И это не отказ, это показывает что в вашем саду на столько не квалифицированные сотрудники, что не могут найти подход к ребёнку!
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Відволікання це не підхід, це маніпуляція
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору

На все добре!
Я не знаходжуся з дітьми :)) я керую процесом
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
Странно )
😂
Супер.
Заводи можете піти в державний.
Ответ дляПластилин_Колец
Так ’маніпулюйте’ Ви, як ’педагог’
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Чому ж. Цікавлять.
Але адекватні і виховані.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
Ні.
Не так.
В моєму садочку я так ціную і бережу педагогів, що вони не мусять працювати з такими дітьми.
А якби я любила гроші, то брала б всіх підряд і мене б не хвилювало нічого
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так ’маніпулюйте’ Ви, як ’педагог’
Чим я маніпулюю? :)
Ще раз
Я ніколи не була педагогом і не буду ним
Приховуючись за власною неспроможністю найти до АДЕКВАТНИХ дітей підхід, ’педагоги’ прикриваються тим, що діти ’неадекватні’ 🤦
Дама_с_караваем• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
В мене є садок, конфліктних дітей не приймаємо взагалі.
Є пробний тиждень. Якщо дитина себе поводить агресивно і не реагує на зауваження, то ми з такими дітьми прощаємося.
Не вмієте працювати, значить)

Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Не вмієте працювати, значить)
Роки праці таки показують, що вміємо :)
из желе я• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Не перевиховувати, а знайти підхід!!!! Це різні речі
За Вашими відповідями Ви знаєте як і що повинен робити педагог, то чого ж не використовуєте знання у вихованні власної дитини?
из желе я• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
До адекватних дітей не потрібно шукати підхід, вони розуміють що від них хочуть. Якщо дитина потребує особливого догляду - наймайте особисту няню у супровід. І серед дітей, і відволікатиме, і забавлятиме, і підхід шукатиме. А вихователь буде приділяти увагу іншим дітям, які чують та розуміють