Не кую, не мелю• 11 сентября 2024

Где живут Ваши дети 22+?

С Вами в одной квартире/доме?
Или в своей недвижимости?
Снимают?
Моей дочери 22 года и она еще живет со мной.
Сіточка• 11 сентября 2024
Так років до 23 - діти ще студенти. На які гроші знімають?

Пліткарка• 11 сентября 2024
Сын в 17 лет сняли в нашем же городе однушку чтобы было отдельное жилье.
С 18 в другой стране в связи с войной. Учится.

Я жила с родителями до 25. Проблем не было. Собралась замуж - начали жить отдельно.

У соседей дочкам 26 и 23. Живут с родителями, а вот младший одних из них с 18 лет живёт отдельно. Сыну ещё одних соседей 23 тоже живёт с родителями.

У всех разные ситуации. Разный уровень комфорта в семье. Кому-то жить с родителями комфортно, кому-то нет .Проблемы не вижу.
Працівниця року• 11 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну, у многих хорошие родители
Які б батьки не були, бажання жити окремо - це норма. Як раз не норма, коли дорослі діти живуть з батьками.
Потужна махіна• 11 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Працюють
Сіточка• 11 сентября 2024
Я в 20 років почала орендувати, підпрацьовувала продавцем-косультантом. Але краще б нормально вчилась, чесно кажучи
Анютины ласки• 11 сентября 2024
Ответ дляСіточка
отож
я тоже злюсь на тот период в своей жизни
бегала по городу подрабатывала репетитором, какая-то дурня с высоты взрослой жизни
Кидстаффовка• 11 сентября 2024
сину 21, живе окремо з 19, сам оплачує, ще й з нареченою півроку проживав, утримував. Навчається в магістратурі.
ШобВам_КакНам• 11 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Так и норма чувствовать себя комфортно в доме родителей.
Галя із Дарниці• 11 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Погоджусь з вами.
Часто розмовляєм з донькою, і я якось сказала, що мрію, щоб вона повернулась, жила з нами, я б знову готувала їй улюблені страви, їй було б легше... вона подивилась на мене, як на дивну, і сказала, що довго б такого рослинного життя вже не витримала, і по моїм правилам би вже не змогла жити, тому що тепер має свої)
Я чітко тоді зрозуміла, що дитина стала дорослою. Дуже пишаюсь нею.

Працівниця року• 11 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Норма відчувати себе комфортно, коли дорослі діти приїздять в гості.
Несемо світло разом• 11 сентября 2024
Ответ дляСіточка
На те, которые зарабатывают
ШобВам_КакНам• 11 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
В любом случае норма.
Саджу все зарання• 11 сентября 2024
Син 22 р. Знімає з 20
Пліткарка• 11 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
А я бачу в цьому хороше і розумію молодь. Не уявляю, як у 22 роки жити з батьками
Так само як у 18.
Якщо дозволяє площа житла і стосунки з батьками.
Указка• 11 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
В мене нема такого взагалі,що це мій будинок.Я його для нас з дітьми будувала.
Пліткарка• 11 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Саме так
Аналогічний досвід.
Я і вчилась гарно і працювала, але нічні недосипи постійні і нерви вилізли потім проблемами зі здоров´ям.
Хтомолодець? Я!• 11 сентября 2024
Моему ребенку еще только 15 лет. Но у меня есть два взрослых брата. Одному из них 27, другому 25 лет. Тот, которому 27, женат. Живет с женой и ее дочкой от предыдущих отношений (не могу назвать ее падчерицей, потому что возрастная разница между ними менее 16 лет). Тот, которому 25, живет с сожительницей и ее сыном от предыдущих отношений
Хтомолодець? Я!• 11 сентября 2024
Ответ дляДідова баба
Родители сами не бось живут на хатах которые выдавали при советском союзе, а вы детки ботрачте на съёмную квартиру.( это не касается тех Родители которые дали хоть какую-то крышу детям над головой)
Моя мать живет со своим самым младшим ребенком в квартире, которую получила от государства. Квартиру ей дали в наше время
Хтомолодець? Я!• 11 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Не все 23-летние - студенты. Потому что не все получают высшее образование

Весела пiсенька• 11 сентября 2024
и дочь и сын в свои 22 жили с нами. большая квартира. вай нот?
Сейчас живут с партнерами за рубежом
Сіточка• 11 сентября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Син 22 р. Знімає з 20
Ким працює?
Сіточка• 11 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
Саме так
Аналогічний досвід.
Я теж перенапружувалась. Вчилась на бюджеті, якимось дивом ще й отримувала стипендію. Хоча прогулів було дуже багато, а заочки на мою спеціальність не було. Вчилася по дорозі в громадському транспорті, по ночам...
На той час пишалася своєю самостійністю, зараз вважаю, що була дурною
Працівниця року• 11 сентября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не всі 23-річні є студентами, бо більшість
в 23 таки вде закінчили ВНЗ.
Працівниця року• 11 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
Так само як у 18.
У нас і площа дозволяє, і стосунки з сином хороші, але він хоче жити окремо і це норма. Нормально хотіти самостійності. Взагалі не розумію, як її можна не хотіти
тяжкаялюдина• 11 сентября 2024
Дочь уехала учиться в Киев, в 17 лет. Ее отец снимал ей жилье три года. Потом мы совместными усилиями купили ей там квартиру. Думаю, что если бы она жила в нашем городе, то мы бы ещё раньше ей купили жилье. Взрослые дети, конечно, должны строить свою жизнь самостоятельно, так как им хочется.
Плакулька• 11 сентября 2024
Дочь 23 года, живет с мужем, квартира зятя
Мрію про космос• 12 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
В 22 роки вчитися вже зазвичай закінчують. Наш син в 18 вже добре заробляв.
Заканчивают те для кого бакалавр потолок образования? Ну это помимо того, что есть специальности по типу врачей или архитекторов кто учиться по 6 лет минимум
18 лет это обычно первый курс, каким образом можно «хорошо» зарабатывать по специальности которой еще по сути нет? И хорошо это сколько ?

Поверю максимум в пару тройку молодых кодеров, но для остальных это не применимо
Пліткарка• 12 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Так
Але в мене не було виходу тоді. Моя стипендія була єдиним джерелом доходу, бо мама потрапила в аварію страшну і не працювала, а тата зарплата йшла на ліки. Тому тягла на підвищену стипендію, бо кращим додавали ще одну, як бонус.

Зараз син студент. Намагався працювати, ледь не завалив сесію. Попросиоа просто вчитись, Поки можно забезпечити.
Пліткарка• 12 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Можна.
Я колись не хотіла. Поки не зібралась заміж.

Мені було комфортно з батьками. При тому що не я жила за їх кошт, а вони за мій. І господарювала в основному я вдома.
Нам з сином теж було комфортно всім, але квартира не велика тому йому окремо реально було краще. Плюс війна і йому 18 - їхав за кордон звичайно окремо.

Менша підліток. Питає чи не скажемо ми і їй жити окремо через пару років))) Не хоче.
Працівниця року• 12 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос

Та ні. На першому курсі більшості таки 17 років. Діти йдуть в школу в 6, вчаться все ще 11 років. Тож навіть, якщо вчитися 6 років, то в 23 вже навчання закінчується.
В випадку нашого сина ’хорошо’ це хорошо) можна не працювати на когось. В 18 він відкрив ФОП, і витрачаючи не дуже багато часу, заробляв дійсно добре.