Видна міленіалка• 12 сентября 2024

Дієта, нічого солодкого і мучного. А все рівно на глюкометрі 7.2

Це якась містика
Один день взагалі мало їла - такий же цукор
Нижче 6.7 не падає на глюкометрі
Пік Антна• 12 сентября 2024
У вас діабет?

Кокосиха• 12 сентября 2024
Цукор, на жаль, не лише від солодкого підіймається. Що з іншим раціоном? Плюс стрес, переживання - це теж додає. Скільки дієту тримаєте? Після грипу, ГРВІ цукор може також триматися. Тут до лікаря, зʼясувати, це вас один раз так чи давно вже?
автор Видна міленіалка • 12 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Він 67
Давно вже
10 років точно
Кокосиха• 12 сентября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Він 67
Давно вже
10 років точно
То ви ліки якісь приймаєте від цукру? Певно, ви з досвідом вже. Дієта повинна бути строгою. Вам до лікаря сходити б.
Десь так, але...• 12 сентября 2024
На це питання вам тільки ендокринолог відповість. До речі , світові норми цукру до 7, це у нас раніше було до 5
Снегурочко• 12 сентября 2024
каші, картопля, буряк, морква теж дає підвищення цукру. Особливо рис, овсянка швидка. Голодувати не можна, це теж цукор пдівищує.
Сорока-ворона• 12 сентября 2024
А что у вас с физической активностью? Сколько и как часто двигаетесь вообще? Скорее всего в этом причина. Ну и плюс, сахар в крови не только сладости поднимают, выше вам перечислили и другие продукты которые его поднимают не хуже чистого сахара.

Крайня невістка• 12 сентября 2024
Ви приймаєте глюкофаж? Крім солодкого та мучного ще купа обмежень. Фрукти бо в них фруктоза, овочі буряк, морква наприклад. Молоко бо в ньому лактоза. Це все перетворюється в цукор. В мене така ж ситуація тільки трохи нижче цукор. При повному обмеженні індекс хома нормалізується. Зараз їм фрукти поки сезон, знов глюкоза росте
Язикувата Хвеська• 12 сентября 2024
В мене також парадокс. Не їм борошняного, солодкого За призначенням лікаря п´ю глюкофаж, цукор не знижується. Протягом дня підвищений, але не критично 6,1-6,5, після їжі через дві години повертається до цих цифр. А вранці натщесерце 7-7,5. Хоч у вечері не їм нічого забороненого, вечеря до 19. Лягаю спати з цукром 6,1, встаю 7,2.
Ответ дляСорока-ворона
Цілий день рухаюсь
До 10000 набігає шагів
Ответ дляЯзикувата Хвеська
О це в мене так
А що лікар вам сказав приймати крім глюкофажу? Тіогама?
Радуга-дуга• 12 сентября 2024
Це не містика, якщо людина їсть інші продукти з високим глікемічним індексом.