Потужна махіна• 12 сентября 2024
Какая у вас верхняя одежда на осень раннюю?
КонФФетОшка• 12 сентября 2024
бомбер
кожаная косуха
ветровка
удлиненная спортивная кофта на флисе
фланелевая рубашка в клетку
джинсовка
кожаная косуха
ветровка
удлиненная спортивная кофта на флисе
фланелевая рубашка в клетку
джинсовка
Незламна• 12 сентября 2024
Бежева джинсовка, біла куртка на тоненькому флісі, і не знаю як називається, коротка куртка але з тканини як на пальто
ОхиИВздохи• 12 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
капець, а що таке ’джинсовка’? поясніть неосвіченій)
Джинсовая куртка, на раннюю осень без всяких подкладок
...аяприкольная• 12 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Куртка з джинсу, прикиньте
Соня-сонятко• 12 сентября 2024
4 джинсовки, 2 толстовки с капюшоном на молнии, 1 плотная рубашка, 2 удлиненные ветровки и 3 разных тренча
На привозе• 12 сентября 2024
Шкіряна куртка-бомбер, косухи шкіряні ще є різні. Пальто декілька штук, переважно довгі, але є коротке типу жакету.
Просто Фіфа• 12 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Куртка з джинсу, прикиньте
а прикиньте, міг би бути плащ чи пальто чи взагалі юбка. ’джинсовка’ - це для мене це виріб з джинсу, а який саме, не зрозуміло
...аяприкольная• 12 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Та капець) все життя це була куртка)
Просто Фіфа• 12 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Та капець) все життя це була куртка)
ну може в вашому житті і була), в моєму ні. Ніхто в моєму оточенні так не каже, тому і питання
...аяприкольная• 12 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Це капець дивно) бо у мене знайомі з дуже різних куточків країни і всі знають що таке джинсовка )
Электричка• 12 сентября 2024
Ветровка, кофта на флисе, кожаная куртка.
На холодную осень куртка на синтепоне. Все.
Просто Фіфа• 12 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Ну ви ж прям всіх знайомих не питали. Може хтось і не знає.
Просто в моєму просторі реально ніхто так не каже, чи може я ніколи такого не чула. Зазвичай кажуть: куртка, чи джинсова куртка. І от тільки сьогодні тут побачила таке
Жена_КотораяСтена• 12 сентября 2024
Ответ дляМрії у вирії
фото
когда вы первый раз показали этот ужас, я подумала. что вы просто прикалываетесь. Но вижу уже в третьей теме это несуразное тряпье и понимаю, что вы хвастаетесь отсутствием вкуса . Интересно увидеть как вы выглядите в жизни..
хотя, поберегу нервы, не надо.