Привіт усім! Хочу дізнатися більше про препарат Біовен, зокрема про його розчин для внутрішньовенного введення. Чи є серед вас ті, хто вже застосовував цей препарат? Цікавлять відповіді на наступні питання:
1. Які саме показання були у вас для призначення Біовену?
2. Як проходила процедура крапання: які відчуття під час введення, чи були якісь труднощі або побічні реакції?
3. Чи спостерігали ви покращення стану після курсу лікування? Якщо так, то як швидко?
4. Чи виникали у вас якісь побічні ефекти після застосування препарату? Якщо так, то які саме?
5. Наскільки Біовен ефективний у порівнянні з іншими імуноглобулінами, якщо ви мали можливість їх застосовувати?
З царем в голові• 12 сентября 2024
Капали ребенку в 1й месяц жизни, показания-менингит.
Потом через 3 года у того же ребёнка острая тромбоцитопения -опять капли биовен.
Другие иммуноглобулины не предлагали врачи
Файна_зупка• 12 сентября 2024
Дитині капали в пологовому, була сильна жовтяниця новонароджених, білірубін зашкалював. Після крапельниці все нормалізувалось за добу.
Будьте так ласкаві• 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Капала после осложнений от вакцинации, помогло. По поводу других иг, то Октагам был в 2р дороже Биовена, а он рассчитывается по весу, там классическая сумма выходила.
Здравствуйте . Пожалуйста дайте контакты у кого капали. По гос программе ? Или сами покупали ? Сколько пошло для улучшения состояния? Имею иммунодефицит гуморальный после 2 доз от ковида. Собираюсь капаться , хотелось бы конечно в госпрограмму попасть , но не знаю даже с чего начать. К какому врачу обратиться. Спасибо!
Ответ дляБудьте так ласкаві
Покупала сама, лежала в Киеве в 12 больнице в отделении неврологии, а лечил меня иммунолог Назар Олег Владимирович.
Будьте так ласкаві• 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Спасибо! Скажите пожалуйста 10% капали ? Сколько флаконов понадобилось?
Ответ дляБудьте так ласкаві
У меня после вакцинации от гриппа был синдром Гийена Барре и острый рассеянный энцефаломиелит
Будьте так ласкаві• 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я помню Ваши темы. У нас тоже проблемы с миелином. Наблюдаемся у генетика. У ребенка после мононуклеоза. Нуклео и нормаст назначили.
Будьте так ласкаві• 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Да, 10%, это давно было, точно не помню. Много флаконов за раз, 4 раза.
Там от веса зависит доза.
Спасибо