Интересно, как вы считаете: муж с женой подвозят подругу/коллегу/знакомую, и по приезде/ при посадке муж идёт открывать двери машины подруге/коллеге/знакомой, а не жене. Нормальная ситуация, или нет?
P.S. С таким отношением к родственникам, пожилым, беременным, детям вопросов нет.
Результат:
вже голосів:
60 (75%)
Ситуация странная
20 (25%)
Ситуация нормальная
Natalia505• 12 сентября 2024
Я тридцять років в шлюбі, мені пофіг. Я з дверима чудово справляюсь самостійно. Нормальність для всіх різна. Вам ненормально, вирішуйте проблему діалогом, не на порадниці.
ВыдраВГетрах• 12 сентября 2024
Может он за машину переживает, чтобы не хлопали дверьми например
Natalia505• 12 сентября 2024
Ответ дляВыдраВГетрах
Може та подруга бахкає, як очманіла?
ВыдраВГетрах• 12 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Може та подруга бахкає, як очманіла?
Ну вот и я о том же
Natalia505• 12 сентября 2024
Ответ дляВыдраВГетрах
Ну вот и я о том же
Це ми так куму крісло соваєм, вже ззаду ніхто не сяде. Він здоровенний. А я сиджу колінка піджаті. Ненормально.
Ответ дляVivaForever
А в остальном он вас на руках носит?
Наедине нормально, у меня нет потребности, что б мне двери открывали-закрывали, но иногда это делает. Просто напрягает ситуация, когда посторонним идёт много внимания, а я так, мимо проходила.
Ответ дляBlack_kitty_25
Ну а як це відбувається? Ви з подругою підходите до його авто, він подрузі двері відкриває, вона сідає, він розвертається і йде на місце водія, а ви стоїте очима кліпаєте чи як?
Ответ длязавитушка
Так, одного разу було і так. Потім виправдовувався, ми ж поспішали. Після того випадку, відкриваю завжди сама в такій ситуації, вже не чекаю
Ответ дляМария10
Це він показушнік? Чи коли колег немає, вам відкриває?
Іноді відкриває, іноді ні. Але коли є і інші люди, завжди їм відкриває, а не мені
Ответ длязавитушка
А це завжди одна й та сама ’подружка’ чи різні?
Різні люди, різний вік, але коли то родичі, то в мене немає такої роздратованості
Ответ длязавитушка
Ну я вважаю, що це ненормально, вам треба серйозно про це поговорити.
Дякую, вже говорили і не раз, а сьогодні сказав: ну я ж їй руку не подав. Каже, що я занадто все сприймаю до серця. Ось я вперше і задумалась, наскільки нормальною ситуація здається іншим дівчатам.
Eleno4ka_83• 12 сентября 2024
Ответ дляBlack_kitty_25
У мене одне питання: чого з Вами хтось постійно їздить? Ви що таксі?
VivaForever• 12 сентября 2024
Ответ дляBlack_kitty_25
Может боится быть подкаблучником в чужих глазах, если это распространяется на всех, а не только на Нее,не волнуйтесь
Ответ дляEleno4ka_83
Не постійно, але буває. Якщо постійно б їздили, можливо, вже знайшли б компроміс. А може і ні.
Ответ дляVivaForever
Можливо і боїться, нащо ж тоді іншим відкривати то. Якщо б нікому, тоді я і не помітила б це.
Ответ дляМария10
Так ви станьте і чекайте поки він і вам відкриє )
Я дуууууже емоційна 🫣 Боюсь, якщо я так стану, то більше ніхто не поїде