Пожарник• Изменено 12 сентября 2024

Генетика - всі мої родичі сліпі стають після 70 р.. судини…

Чим собі допомогти в 40?
Бабуся ідеально бачила в 70.. а потім за 1 рік стала сліпою на одне око.. якась проблема вз сітківкою, не виліковна.. а потім і інше підтягнулось
І ось мені розповіли що це все від бабусі йде, по її лінії всі сліпенькі помирали
Як це страшно
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Атеросклероз
Варикоз нижніх кінцівок
Сітківка очей

Оце болячки моїх родичів…
Якщо хтось розуміє причини (може якісь дефіцити у вітамінах?) напишіть плз..
Манкоголік• 12 сентября 2024
З віком в дуже багатьох людей проблеми з очима, тут генетика не при чому. Сліпнуть бо розвивається катаракта і вчасно не заміняють хрусталик.
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
Суха форма возрастной макулодистрофія- ось це тягнеться 10 років , а потім бац і осліпла коли стала волога форма
Але лікарі чомусь не казали лікувати ту суху форму

А коли волога стала то розводять руками
Незламна• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Атеросклероз
Варикоз нижніх кінцівок
Сітківка очей

Оце болячки моїх родичів…
Не самі страшні хвороби ...
Офтальмолога відвідуйте раз на рік.
Така бойова Я• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Атеросклероз
Варикоз нижніх кінцівок
Сітківка очей

Оце болячки моїх родичів…
Нахіба вам це гадання на кавовій гущі.
Йдіть до лікаря, розказуйте, хай каже чи це спадкова схильність, чи спосіб життя. Та й тоді будете щось робити.
Смячиком• 12 сентября 2024
А то что после 70 у кого рак у кого инсульт у кого инфаркт , этого вы не боитесь ?
Леди_на_драндулете• 12 сентября 2024
И что? Да тут хоть бы до такого возраста дожить. А там слепым, хромым, всё равно..
frolik• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник

А коли волога стала то розводять руками
Вона не лікується.
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляfrolik
Вона не лікується.
Так а як тоді треба було житт із сухою формою?
Бо було таке відчуття ніби лікарі нічого не говорилм щоб спеціально запустити процес
Колгоспниця• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Атеросклероз
Варикоз нижніх кінцівок
Сітківка очей

Оце болячки моїх родичів…
У мене в батька глаукома, катаракта, майже сліпий, бачить дуже мало, мама померла від онко, я більше в маму вдалася от за те переживаю більше за хвороби по лінії мами.
Анонім Секретар• 12 сентября 2024
Ходить к врачу на обследование
Lilian-nochka• 12 сентября 2024
До 70 дожить надо
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Скільки батьку
Закуйовджена життям• 12 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
До 70 дожить надо
Вы так пишите, вроде бы 70 это 90. Половина коллектива 65-72 лет, цветущие женщины, более-менее здоровые, работают, увольняться не собираются.
Не боюся осуду• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник

А коли волога стала то розводять руками
Це ж від діабету?
Біток чи ефір?• 12 сентября 2024
И не говорите . Генетика - страшная вещь . У моих родителей , бабушек , дедушек , теть , дядь , двоюродных братьев и сестер с обеих сторон , прабабушек и прадедушке не было проблем с позвоночником .У дочери , племянницы и двоюродных/троюродных племянников тоже ничего такого . У меня - врожденное искривление , лишний полупозвонок . Пойду , наверное , застрелюсь . Из рогатки .
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Це ж від діабету?
Я не знаю
frolik• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Це дегенеративна хвороба, вона не лікується. Теоретично, можна ьуло б спробувати уколи в око, дофігіща коштує один укол, але і вони не лікують, а можуть призупинити процес (а можуть і не призупинити).
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляfrolik
Із сухою роблять уколи?
Бо лікарі не пропонували
Почали пропонувати із вологою
Біле пальто• 12 сентября 2024
Зробіть повну діагностику зору (я робила в Ексімері) і запитайте, як часто варто проходити обстеження надалі і який стан, які ризики наразі тощо. І розкажіть про те, що в родині такая ситуація, що порадять.
Колгоспниця• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Скільки батьку
76, а почалося все в 69.
Тут недавно була тема, то мабуть я вам обіцяла написати і забула.
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
76, а почалося все в 69.
А ви йому робили уколи?
frolik• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Із сухою роблять уколи?
Бо лікарі не пропонували
Почали пропонувати із вологою
Можлив, не пропонували, тому що один укол коштував раніше близько 10 тис., і це не лікування, а суто профілактика погіршення, яка може спрацювати, а може й ні.
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляfrolik
Мамі робимо уколи
Лікар відпустив на пару місяців але без уколів погіршується
Сказав треба прям робити і не пропускати
Колгоспниця• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
А ви йому робили уколи?
Робили, було покращення, але за останній рік зір був погіршився, робили ось операцію по заміні хрусталика, трішки краще бачить, але 10% всього, його батьки проблем з очима не мали.
Помидорина• 12 сентября 2024
Дегенерация макулы.
автор Пожарник • 12 сентября 2024
Ответ дляПомидорина
Дегенерация макулы.
Це ж цим повязано. І звідки йдуть його коріння?
Чому воно виникає?
Русланка з гілки• 12 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Мамі робимо уколи
Моїй мамі від уколів стало гірше, лікар сказав, що укол це лотерея і як себе поведуть судини невідомо, поки що таймаут, але пропонували робити перші три рази щомісяця, потім 1 раз в три місяці і це назавжди, і так вартість 10, ще обстеження і що разу консультація теж гроші. Кажуть якщо не робити, то буде біла пляма, втратить зір. Інших способів лікування не пропонують. Не знаю що робити далі, поки що так, виписали ліки, вітаміни, ніяких змін не відчуває, погіршення після другого уколу і ні туди і ні сюди
Личко Невеличке• 13 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ваши коллеги родились чуть раньше.
Те, кому сейчас 30-40 будет сложнее дожить до такого возраста и быть работоспособными, цветущими, да еще и быть такими многочисленными...
Личко Невеличке• 13 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Чому воно виникає?
А вы до сих пор не интересовались?
Может оно вам и не надо настолько...