Ніколи не збрешу• 12 сентября 2024

Задолбали уроки

Просто крик души уже,с первого класса я стою у ребенка над головой и прошу хоть что-то начать писать,на уговоры уходит ча-полтора,10 мин напишет и опять час-полтора я стою над ним.Все нет сил,не знаю что делать,если вообще забью на учебу не переведут в следующий класс,никакая мотивация не помогает,это только у меня так,что делать.Сейчас сижу и просто реву,накричала,и так по кругу
Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Афигеть....
а если ребенку срать...?
Или чем больше вокруг дурных тем ваш выше взберется по пищевой цепочке? конкурентов раздвигаете? умно))
Рівень вашого спілкування бажає кращого

Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Потому что тогда только дворником работать будет.
Де звʼязок?
Дитина повинна вчитися бути відповідальною за своє навчання, але ви їй не даєте такої можливості, бо контролюєте
Луноликая Вика• 12 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Предлагала и пробовала,убегал от репетитора,не буду и все,мне стыдно перед человеком было
АВтор, расскажите о себе.. оценим гены ребенка.. А то Вы психуете.. а ШО так?
Для учебы от ребенка требуется масса напряжения и усилий. ЭТО дается сложно.. все навыки к успешной учебе развиваются с раннего детства (пока ходит в сад!) и потом или включаются или нет (если были ляпы обучения в саду...) была как-то статистика что у 80% детей желание к учебе отбивают еще в дошкольном возрасте (криво.. взрослые когда учит читать и считать) поймите! Причина пока в Вас! Дитя - это лишь результат того что с ним делали до сих пор.. не надо психовать! Если что работала с детьми и знаю о чем говорю.. смысл ваших психов если это только делает ХУЖЕ! Держите себя в руках, ВЫ же взрослая.
Луноликая Вика• 12 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
6-й класс уже,почему так не знаю
ВАх! Я думала 1-й.. ого!
Луноликая Вика• 12 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Чем мотивировать подскажите пожалуйста
Должно быть, позитивно! Интересно! РЖАТЬ больше.. как кони! Чтобы ребенок получал валом положительных эмоций!
Психика имеет закон: все что делается с интересом - делается активно, успешно и с желанием.. те нужно делать с интересом!
ВсеПроВсехЗнаю• 12 сентября 2024
Тоже самое... 2 класс. Мотивации нет, ничего не надо и не интересно. К слову - гаджетов никаких нет, нет мобильного телефона у ребенка , нет прочего в доступе. У подруг у всех точно так же.
автор Ніколи не збрешу • 12 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Украина?
Да

Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
тут несколько советов - не учитесь и не заставляйте, рабы в Польше нужны на стройке. Второй совет - ваш личный пример и мотивация.
Какой пример?
После работы уроки делать?
Фокус-Покус• 12 сентября 2024
моя в 6 кл. навіть в школу не хоче ходити, лише тел. й все. Теж я дуже стомилась. Психологи не допомагають. Який там приклад. Я відмінниця в школі, на роботі й по житю, а вона нічого! не хоче! Теж відчай якийсь. Зараз 2 дні школи - й вже хворіє. Це навіть на рівні здоров´я якось працює... Молодша школа - чудово майже сама вчилась, я іноді допомогала. Сама в непоганий ліцей гарно склала іспити, й в 4 кл. вступила, а останні 1,5 роки якась деградація у дитини...
Ответ дляЛеди Г
Так якщо з-під палки буде щось вчити на відвали, то ітог той саме буде, тільки ще й стосунків між вами нормальних не буде.
Якщо дитина нормотипова, то відчепіться від неї, за неї життя не проживете.
Якщо є певні проблеми (може там дислексія, рдуг чи ще щось), то вам вже спеціаліст порадить як краще підхід знайти.

А взагалі є хоч один предмет, який дитині цікавий?
Да,труды и все что с этим связано,в этом он лучший
Ясамаякрасивая)• 12 сентября 2024
У нас така ж ситуація, 5 клас. Ще й онлайн навчання. Й так важко сконцентруватись. 7 уроків просидіти, звідки взяти якесь бажання домашку робити.
Ну от прийшла я о 9 з роботи. А він тільки сів щось робити.
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В Україні переводять з класу в клас навіть з одиницями
Але навіщо ви це робите з дитиною?
Не робіть
Це її відповідальність, а не ваша
Я тут якомь писала.
Минулого року забила, бо пів року хворіла. Був 4 клас
Пвдмумок: на кшталт Америка десь в Індійському океані, який один з 8 чи 9 десь на півночі внизу глобуса.
Відсоток не може порахувати навіть на калькуляторі.
І в тому ж дусі.
Відгребла від керівника, соц педагога, вислухала, що дитина була майже відмінницею, а за пів року скатилась жахливо. Домашнє не робить, на уроках не слухає і т д.
Просто я 3,5 роки над нею сиділа тому й результат був. Як плюнула - отаке.

Вчора пізно прийшла з роботи, на домашнє забила, навіть не перевірила. Сьогодні вже скарги від вчителів.
Що розумна дитина але без контролю лишати її не можна.
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мій ще і на уроках в класі навіть не працює
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
придумайте мотивацию ребенку делать уроки.
Яку?
Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Я тут якомь писала.
І в тому ж дусі.

Що це за відмінниця така, яка з мамкою уроки робить?
ВсеПроВсехЗнаю• 12 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Але навіщо ви це робите з дитиною?
Не робіть
Це її відповідальність, а не ваша
Бред...
Ответ дляMs. Искренность
Я тут якомь писала.
І в тому ж дусі.

У вас хоч толк був,коли сиділи з нею,а у мене,хоч сиджу ,хоч ні,результат той самий,бо майже я все підказую,щоб зошит не пустий ніс,а стосунків вже нема,бо які нерви витримають
Істеріомама• 12 сентября 2024
Я просто забыла, 5 класс уроки дрмашка это её ответственность. Я пас. Нет так нет. Что вырастет то вырастет. Но завалы не я буду разгребать- я предупредила.
Блискавка• 12 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Неинтересная программа, много лишнего и ненужного.

Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
От така.
Якщо сісти з нею розібрати тему - все запам´ятає і розкаже. Наприклад сьогодні тема була про розділи фізики (предмет природознавство). Вони в класі ті слова вчили, але для неї слово механіка зрозуміле, а слово атомна фізика то тільки атомна бомба, а оптика лише окуляри. А тих розділів біля 10. Вдома розібрали на прикладах що то таке - все ок.

Так само математика з множинами, підмножинами, перетином множин, об´єднанням. В школі погано мабуть пояснили. Значки плутає який що означає. Формули множир плутає.
Сіли розібрали на прикладах зрозумілих (типу множина одяг, підмножина білизна і т.д.) - далі все як по маслу.
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляІстеріомама
Тепер так сусідська донька мамі говорить ’Ти нормальна, 10-річній дитині таке говорити і відповідальність на неї перекладати. Ти ж доросла. Чому не заставила?’
Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность
От така.

Сорі, але то не відмінниця, то заучка
Діти, починаючи з 3 класу, без проблем можуть вчитися гарно самостійно, розбираючи теми з допомогою відео уроків
Але щоб з мамкою розбирати кожен предмет, та це жесть.
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляКукусик
телефон відберіть! я не стояла над жодним по 1,5 години. навчіться їх зацікавлювати, в мене троє, вже усі виросли, ще не вистачало стільки часу витрачати
Повезло з дітьми.
Я виховувала брата сестру і є старший син. З ними проблем не було. А з меншою є. І виявилось що то не я класна мама, а діти такі.
Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ніхто не перекладає відповідальність
ЗавЛабСнаб• 12 сентября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Интересненько, а расскажите ка мне интеграл так чтобы я и поржала мнт сдала на 200. очень хочется ржа поступить на фиот))
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ничего подобного.
На примере - в садике дочка была лучшей. Садик супер, группа тоже, воспитатель классный. Первых три класса тоже. Потому что я занималась с ней постоянно. Дочка не гений, обычный ребенок, если заниматься и объяснять все ок. Бросить - ей только гаджет нужен. Забрать - пойдет на принцип и все равно ничего делать не будет.
Пример дома отличный - и родители и старший брат. И антипример даже есть у близкой родни.
Не помогает. Для нее профессия, заработок, успешность так далеко, что мотивацией не является.
ЗавЛабСнаб• 12 сентября 2024
Ответ дляІстеріомама
Блин.... научите так забивать...
Моему 18. Нихрена не хочет, вот как себя убедить что он имеет права быть бомжом
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Сорі, але то не відмінниця, то заучка
Я не писала шо дитина геній. Їй щоб зрозуміти, а не зазубрити потрібно пояснити нормально. От вона не зрозуміла, що ядерна фізика вивчає цитата: ’структуру і властивості атомних ядер, та механізми ядерних реакцій’
Це для мене пояснення незрозуміле. Мовчу про дитину 10 років.

Може у вас генії які в 10 років знають, що таке ядерні реакції.

Моя не хоче зубрити саме визначення. Їй потрібно розібратись що це.
Ух яка ж Я• 12 сентября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ничего подобного.
Боже, та у вас синдром відмінниці. Бідна дитина
Ms. Искренность• 12 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ніхто не перекладає відповідальність
Перекладає.
Сказати дитині, що то твоє життя і твоя відповідальність в 10-11 років - що це?
В чому тоді роль батьків?
Може ще розписку взяти що потім без претензій?