Просто звязда• 13 сентября 2024

Яку вакансію обралиб

На одній пропозиція оплати в конверті 23, а на другій 20 ( на руки) але вся біла
Результат:
вже голосів: 87
77 (88.51%) 20 біла
10 (11.49%) 23 в конверті
Дюагональ• 13 сентября 2024
Умови праці однакові? То звісно білу, якщо в декрет або на лікарняний потім подякуєте)

автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Умови різні...фірма де біла зарплата велика і стабільна працює багато років і людей, а на іншій людей меньше і шукають вже давно людей на цю посаду тому і зарплату підняли вище..в декрет вже непіду діти є
Дюагональ• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Ну то навіть думати нема чого
Черговий по кухні• 13 сентября 2024
Різниця невелика того білу би обрала. І рахуватися будете як працююча людина і для майбутньої пенсії норм.
english book• 13 сентября 2024
Якщо біла 20,а конверт від 32,то ще є сенс замислитися.А 20 і 23 різниці немає.
Взагалі я завжди за білу.Бо якщо навіть різниця зараз суттєва,з часом вона з різних обставин зникає.І конверт стає лише трохи більшим за білу,як і у вашому випадку..
Додаю напруги• 13 сентября 2024
Ніяку
Дуже мала зарплата
Пані з калабані• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
білу. у великих компаній як правило є ще соцпакет - доставка співробітників, мобільний зв´язок, компенсація обідів і т.ін., в підсумку ви будете там отримувати більше.

Птица Говоруша• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
’...шукають вже давно людей на цю посаду тому і зарплату підняли вище...’
100% як тільки людину знайдуть,зарплата зрівняється з часом.
До того ж:
1.Чому шукають?
2.Чому не тримаються співробітники?
3.Де дівся попередній?
4.Чому не біла,поганий бізнес без перспектив?
Боневтікла• 13 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ніяку
Дуже мала зарплата
І це правда, з нинішніми цінами. Хоча сама працюю на таку зарплату, але робота не напряжна, давно працюю і все знаю, умови праці супер. Але якби шукала нову роботу, то точно на вищу зарплату. 20 тис це зараз дуже мало
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Шукала б далі, то копійки, хіба що ви зовсім без досвіду, або багато суконь, які треба вигулювати, тоді білу зарплату.
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Де є перспективи, що 20 через рік стане 30-40?
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
До того ж:
1.Чому шукають?
2.Чому не тримаються співробітники?
3.Де дівся попередній?
Хто вам про це розкаже, так саме і мені( можливо з часом дізнаюсь, якщо йти працювати на цю посаду).
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Такі обіцянки не один роботодавець не дає
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
В сенсі, я завжди питаю, що з попередником і як часто міняються люди на цій посаді. Дивлюсь, на відповіді.
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Якщо ви не розумієте про що я, йдіть на 20.
Птица Говоруша• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Не треба туди йти.Я колись пішла з білої на конверт,бо там було більше значно.За 5 років біла почала наближатись до конверту,і я знову пішла на білу,трохи програвши на старті.
Зараз в мене біла перевищує ті конверти на 30%.До того ж мед страховка,службовий транспорт,недержавний пенсійний додатково.
Сіра ж не просто так.Це означає що бізнес економить на податках.Значить він неефективний,раз не може їх сплачувати.
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Розказують, що виїхала людина..вся відповідь
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Як давно? Чому не можуть знайти? Які зарплати, умови роботи на аналогічних посадах по ринку праці? Яке враження від без посереднього керівника? Як часто переробітки? Чи є зріст? Навчання, соцпакет? Якщо компанія класна та перспективна, навіть на 20 для старту люди знайдуться.
вре_Динка• 13 сентября 2024
Нещодавно обговорювали 19 і 21- відповіді будуть ті ж самі

БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ще питання чи можна там, де 20, отримати 23, різниця невелика, якщо людина треба можуть без проблем погодитись.
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
З часом так, алеине зараз
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
З часом так, алеине зараз
З часом, це який термін, чому не зараз?
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
З часом, це який термін, чому не зараз?
Роботодавець диктує умови на даний час...якщо 20 то 20, а через півроку наприклад буде 23
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Не вірно, гарний пошукач диктує умови. А точно буде 23? За яких умов?
автор Просто звязда • 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
За тих самих після випробувального терміну
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Так в чому тоді суть вашого питання? У вас буде тих самих 23, тільки з офіційним оформленням, хіба що там випробувальний термін півроку.
Плекаю думи• 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
)) типу вам хтось правду скаже, як і ви на питання ,,чому звільнилися,, не скажете правду
БеллаДонна• 13 сентября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Чому? Я завжди говорю правду, людей знаходжу максимум з третьої співбесіди, навіть на тупикову вакансію. Якщо йду на співбесіду, задаю багато питань, завжди видно, коли брешуть.
Плекаю думи• 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Чого ви прастили як банний лист до одного місця? Ну який гарний пошукач диктує умови з зп 20тис? Це не якась унікальна посада/ робота/ цінний працівник, за яким ганяються хедхантери. Скоріш за все нижня/ середня ланка і претендентів біля кожного метро пачками можна набрати
Плекаю думи• 13 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Кажете що керівник ідіот і посада з постійними перепрацюванеями і дзвінкими у вихідний день?