іронічна антитеза• 13 сентября 2024
Куди підете, якщо Телеграм закриють?
Грушки-яблочки• 13 сентября 2024
Мене там і немає, буду ходити як і раніше по трошки на Фб, Советчицу...
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Я туди і не заходила.
Навіщо вони взагалі ці соцмережі.Там корисної інфи відсотків 10,необхідної мабуть 1%
100%• 13 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Значить відкриють новий ’телеграм’.
Туди і підемо
От 💯
Святе місце пустим не буде
миссАрфография• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Я туди і не заходила.
От на порадниці зовсім інша річ, правда?
Тут дуже пізнавально і корисно)
Я до порадниці реально не знала як багато дивних людей серед нас
Тут дуже пізнавально і корисно)
из_под_тишка• 13 сентября 2024
В нас на роботі не вилазять з цього телеграму.Запитую якось-що там дізнались цікавого за день?Мовчать.Просто новини, ролики,чиїсь дописи.
ИграйМойГормон• 13 сентября 2024
Я на роботі сиджу, мені немає часу кудись ходити у пошуках ’Тєлєграму’.
А шо інших мессенджерів вам недостатньо?
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Тут дуже пізнавально і корисно)
Що конкретно вам потрібно в Телеграм?
В мене його немає.Я дійсно не розумію необхідності його мати.
Немає ні Фейсбук,ні Твітеру.,ні Телеграм.
Вся інфа доступна за пошуком Гугл.Першоджерела,а не як тут пару днів назад запостили новину на нові обмеження НБУ.Відсотків 30 волали - це Фейк,ось у Фейсбук і Телеграм написано.А на сайт НБУ зайшли через 40 хвилин обговорення.Люди крім соцмереж вже не знають нічого.
Атятя_тётя• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Я туди і не заходила.
А тут что делаете?) деградируете, да?
Прибираю щодня• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Я туди і не заходила.
І як воно? в шапочці з фольги звідки інфу зчитуєте? 😂
Як дізнаєтесь де що летить?
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
А тут что делаете?) деградируете, да?
Тут живе спілкування.Болталка.
Комусь допоможу,мені хтось допоможе
А Телеграмм-тонни пустої інфи,скопійованих з новин чи інших місць.
Комусь допоможу,мені хтось допоможе
Пенек Возмездия• 13 сентября 2024
В телеграмме только группы что и куда летит, Ванек, отключения света по моей области. Никакие новости там не смотрю.
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
вы еще читаете ленту на ФБ? вы динозавр
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Як дізнаєтесь де що летить?
Є ресурси в Гугл про оперативну обстановку.
А нащо вам шапочка?По вас путлер ракети запускає?По мені ні.Я йому нецікава,то нащо дивитись куди що летить?
ДолькиКабана• 13 сентября 2024
не закроют
идти особо некуда, вся работа там
вайбер как вариант будет - ужасный правда
идти особо некуда, вся работа там
Прибираю щодня• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Удалено администрацией...
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Достатньо навчитись фільтрувати стрічку, щоб отримувати тільки корисну інформацію
Навіщо щось фільтрувати,якщо воно відфільтроване на всіх ресурсах з новинами.Без реклами і мотлоху.
ДолькиКабана• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Тут живе спілкування.Болталка.
Комусь допоможу,мені хтось допоможе
для кого-то и тик-ток тонна бреда, а у меня там торговля и куча нужной информации по садоводству и рукоделию)
из_под_тишка• 13 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Ну то читайте там, де вам зручно, інші будуть читати там, де зручно їм. Про що тут сперечатися?))
Я не сперечаюсь,я не розумію необхідність сидіти в телеграмі,де серед 90% мотлоху,ви знайдете 10%корисного.Це можна знайти в першоджерелах,або спеціалізованих ресурсах
у меня в телеге все новости. боты по коммуналке по передаче показателей, боты укрпочты и НП, бот Евы и Розетки, семейные чаты, группа отключений света по моей очереди, городские группы.... да ну. всё в телеге. только школа и чат дома в этом ублюдском и ненавистном вайбере, который издевается над моими глазами своим мелким шрифтом, который невозможно увеличить.
ДолькиКабана• 13 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
ессть еще группы с живым общением тематическим. я в телеге сижу больше всего
работа
общение
работа
общение