Капитанша• 13 сентября 2024
Як відсвяткувати коли не любиш гостей
Як відсвяткувати рік донечці, коли не любиш гостей, і не вживаєш спиртне? Хотіла зробити фотосесію родинну з тортом кульками, щось в цьому плані. Але ж є родичі. Не зрозуміють що без святкування. Ремонт щойно закінчили, кухню тільки зробили, до дн не встигаємо забрати. Елементарно навіть не можемо нікого прийняти вдома.... Які є варіанти?
Несу пургу• 13 сентября 2024
Які ще родичі? Дитині вони 100 років не треба.
Фотосесія і до побачення телебачення
Сиреневая цапля• 13 сентября 2024
Ответ дляdulenok
собрались в кафе на часик, поздравили, посмотрели на ребенка. фотосессию сделали...разошлись. Все
и 10 тыс минимум оставили....
Love_Love_Love_• 13 сентября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Послати всіх нафіг та робити так, як хочеться вам.
Вона так не може - родичі не зрозуміють
Кили и Манджаро• 13 сентября 2024
Дитина не запам´ятає свята. Це суто для вас. То святкуйте так як хочеться вам
Вообще не факт• 13 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона так не може - родичі не зрозуміють
Это проблемы родственников
Несу пургу• 13 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона так не може - родичі не зрозуміють
До цього треба дорости. Зазвичай родичам теж 100 років не потрібне святкування 1 рочку
Вообще не факт• 13 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
и 10 тыс минимум оставили....
Лучше 10к чем орава дома
Сиреневая цапля• 13 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
Лучше 10к чем орава дома
лучше - но я так понимаю у автора и их лишних нет
Вообще не факт• 13 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Тогда не празднует пусть
Несу пургу• 13 сентября 2024
Ответ дляdulenok
если есть. то можно...если нет, значит нет кафе, фотосесии и прочего. ребенка поцеловали, погремушку подарили
Мабуть не скільки важливо чи ж гроші, скільки чи ж бажання і сили.
Автор і так замахана з грудною дитиною і ремонтом
Love_Love_Love_• 13 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
Это проблемы родственников
Нашо ви мені це пишете?
Капитанша
• 13 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Хочеться доні свята. На замаханість не зважаю
Love_Love_Love_• 13 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Доня не зрозуміє в рік що в неї свято
СкрипяСердцем• 13 сентября 2024
Навіщо святкувати вдома? Навіщо?
Орендуйте десь альтанку в кафе, відсвяткуйте, повернетесь до чистого дому і чистого посуду задоволені.
СкрипяСердцем• 13 сентября 2024
Це якщо взагалі хочеться святкувати. Нічого поганого в родинній фотосесії для мами, тата та дитини не бачу. Родичі вже якось переживуть.
Молчавочка• 13 сентября 2024
Я бы отметила в детском центре, родственники сидят за столом и едят, вы с ребенком развлекайтесь на атракционах, для годовалых детей там полно всего.
Цибулька зла• 13 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Їй те свято нафіг не здалося, для неї свято смачно поїсти, щоб животик не болів, покакати і поспати.
Забрала і не сказала• 13 сентября 2024
Автор, сейчас гуляет ОРВИ, при чем очень заразная и тяжёлая. Мы месяц всей семьёй вычухивались. Скажите мы не отмечаем, потому что боимся и гостей не принимаем по этой же причине, и в кафе тоже не хотим из-за этого идти. Не заморачивайтесь. Купите тортик, свечку-цифру красивую, подарок ребенку, пофоткайте его с ним и родичам пошлёте фотки. Всё. В приоритете ваша семья и ваш ребенок, а не родичи. Тем более у вас нет кухни, это вообще повод отказать в приёме. Если это ваши мама папа, то тортик и чай. Они точно поймут вас.
Капитанша
• 13 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Прочитавши все зрозуміла,що поїдемо з чоловіком накупимо їй іграшок, зробимо куток з кульок щоб їй хоч якось сподобалось. Цей варіант найбільш святковий для малечі
Цибулька зла• 13 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Оце буде справді свято для дитини, а не для родичів, які прийдуть погуляти і поїсти.
Капитанша
• 13 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так. Суть питання в тому, шоб не святкувати. Але дитина відчула свято, особливий день