Капитанша• 13 сентября 2024
Як відсвяткувати коли не любиш гостей
Як відсвяткувати рік донечці, коли не любиш гостей, і не вживаєш спиртне? Хотіла зробити фотосесію родинну з тортом кульками, щось в цьому плані. Але ж є родичі. Не зрозуміють що без святкування. Ремонт щойно закінчили, кухню тільки зробили, до дн не встигаємо забрати. Елементарно навіть не можемо нікого прийняти вдома.... Які є варіанти?
Забрала і не сказала• 13 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Так. Суть питання в тому, шоб не святкувати. Але дитина відчула свято, особливий день
Вона все одно не запамятає його. Тільки фотки потім буде роздивлятися. Родичи навпаки для неї можуть бути стресом. А ось якісь цікаві іграшки і день з мамою і татом їй сподобається. Робіть так як вам зручно, а не вашим родичам. До речі я своїй донечці купляла красивий костюмчик і мама моя подарувала намисто красиве. Ми одягнули її і це намисто і стали казати яка вона красива, вона так зраділа цьому, більше ніж іграшкам. Чоловік все це знімав і фотографував. Фотки і відео вийшли гарними, бо мала раділа, посміхалася, роздивлялася намисто. Мама сказала тоді, що значить дівчинка.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября 2024
потом напишете ’ как отпраздновать свадьбу дочери, если ненавидишь людей’
Afina Palllada• 13 сентября 2024
Скажіть що в вас інші плани, збираєтеся кудись сім´єю без гостей. А якщо родичі дуже хочуть зібратися, нехай збираються в когось з них на хаті без вас. Яка різниця за що водяру їсти
Пустощі-веселощі• 13 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Хочеться доні свята. На замаханість не зважаю
Доні ваше свято нафіг не треба.
А от гарна фотосесія хоч спогади залишить. Підіть потім краще сім’єю в парк погуляйте.
Я_не_аноним_100%• 13 сентября 2024
Ответ дляМолчавочка
Я бы отметила в детском центре, родственники сидят за столом и едят, вы с ребенком развлекайтесь на атракционах, для годовалых детей там полно всего.
Яке класне для мами свято 😂
Я така бойова• 02 октября 2024
Вибачте, автор. З вашої розповіді я зрозуміла, що ви хотіли зібрати гостей вдома на святкування, але кухня ще не зібрана? Тобто ви планували рочок дитині зустріти, стоячи у плити, щоб нагодувати всіх родичів?