Безпринципова• Изменено 13 сентября 2024
Як закріпити магнітну планку для ножів?
Дівчатка, таке питання: ніхто не пробував закріпити магнітну планку-тримач для ножів на кухні, щоб не ствердлити плитку?
Типу такими штуками як на фото?
Шальная коклетка• 13 сентября 2024
Є офігенний двусторонній скотч, правда я його тільки у набор зустрічала і на кітайский сайтах типу Тему
Безпринципова
• 13 сентября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
У нас на двухсторонний прозрачный скотч на стекле
Довго вже висить?
Дякую!
Безпринципова
• 13 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Дякую!
Грамотний хвіст• 13 сентября 2024
У меня аккуратно в шов между плиткой вкручено. И плитка целая, и потом при желании можно просто замазать шов.