Морожена_курка• 13 сентября 2024
Аспірантура і чоловіки
У кого чоловіки в останній роки вступали на аспірантуру (зрозуміло що не для подальшого викладання). На скільки це складно і дорого в нинішніх реаліях?
Морожена_курка
• 13 сентября 2024
Ответ дляFlorisia
Вже ж навчальний рік почався)
Вам для чого вже ті ціни
на наступний рік будем знати на що орієнтуватись )
ПрипоРошенная• 13 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Читайте книжки і повторюйте програму
Якраз буде час для підготовки до іспитів
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Я поступала. Сдавала англ и специальность. До этого нашла препода, которому моя тема была интересна. Сдала экзамены хорошо, поступила. Сейчас в академ отпуске...
Спросите какой-то конкретный вопрос. Отвечу
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Найдите препода, которому интересна тема исследования или он предложит свою тему. Если она подойдёт будущему аспиранту, то можно готовиться.
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Читайте книжки і повторюйте програму
Для начала нужно найти научрука
ФФФФристайла• 13 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Відстрочка тільки при вступі на бюджет, вступити на нього майже що нереально(хіба що ваш чоловік справді має перспективи в науці), так що таке, прикрили в цьому році лавочку
Этожзвяздаяегообожаю• 13 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Он сам определится не может за мужика его проблемы решать...
Мэри Попкинс• 13 сентября 2024
Английский надо не меньше 150 сдать, бюджетных мест практически нет, а отсрочку даёт только бюджет. Увы, поступить почти нереально.
Колдунья-вещунья• 13 сентября 2024
это нереально в нынешних условиях. лучше магистратуру смотрите, если нет еще ее
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну у человека в любом случае что-то должно быть в голове. Возможно он занимался какими-то исследованиями в магистратуре...
Поступить реально на бюджет.
ПрипоРошенная• 13 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Для начала нужно найти научрука
Який научрук?
Тут питання аспірантури для чоловіка з метою відстрочки.
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Можно и с контрактом отсрочку заиметь, но есть определённые требования. Например, бронь сейчас...
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Який научрук?
Без научрука аспирант не будет учиться.
ФФФФристайла• 13 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Поступить реально на бюджет.
Проблема не в тому що в голові нічого немає, людей розумних багато, місць бюджетних мало
ПрипоРошенная• 13 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Так если есть бронь, то на какой фиг аспірантура?)
Автора интересует аспирантура с целью отсрочки
Ананомчикус• 13 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Я вступала на бюджет аспірантури, ще коли це просто був шлях в науку, а не варіант для ухилянтів, це дуже непросто
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Бронь заканчивается, а отсрочка на 4 года.
Душа компанії• 13 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це неправда. Відстрочка надається всім, хто вперше здобуває рівень освіти. Якщо людина не вчилася раніше в аспірантурі , дається відстрочка.
Душа компанії• 13 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Якщо не виженуть з аспірантури раніше
Репетиторша• 13 сентября 2024
Ответ дляFlorisia
Вже ж навчальний рік почався)
Вам для чого вже ті ціни
Ще не почався, ще тільки іспити вступні.
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляДуша компанії
Якщо не виженуть з аспірантури раніше
Ну это нужно постараться сильно)
Аспирант делает план исследований, придерживается его, участвует в конфах, пишет статьи, сдаёт минимум. Если это делает, то не исключат
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляРепетиторша
Ну сейчас поступают те, кто готовился и имеет научрука
Репетиторша• 13 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Поступить реально на бюджет.
Нереально, тому що ті 10 місць що є бюджетні, там ’своїх’ вистачає на них
ФФФФристайла• 13 сентября 2024
Ответ дляДуша компанії
В цьому році зробили що на денній формі аспірантури можуть вчитись лише бюджетники, контрактники тільки на заочці, от і виходить що тільки у бюджетників є відстрочка
Анонім Секретар• 13 сентября 2024
Мій чоловік вступив на аспірантуру в цьому році, але він вже і так кільки років викладає в університеті. Процедура вступу була доволі прозора, але там реально потрібні знання, щоб здати ті всі екзамени і знайти науч керівника.
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляРепетиторша
Ну я бюджетник)
Я просто хочу быть в науке. Я не ’своя’
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Контрактами тоже могут иметь отсрочку, но при определённых условиях
Не худа ні разу• 13 сентября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Автор куда-то пропала...
Не говорит даже сферу