вАлнуюся сильнА• 13 сентября 2024

Забрала своє і почуваюся вимагачкою. Виговоритися.

Геть паршива ситуація з клієнтами - працювали над їхнім проєктом близько 2 років, залишився останній етап - офіційна реєстрація в держзакладі. Вчора згідно договору мали з нами остаточно розрахуватися, сьогодні - зареєструвати на ім´я клієнта.

І вночі мене просто ставлять перед фактом що розрахунок буде до кінця місяця: завтра зустрічаємося о 9 00 на реєстрації, добраніч.
На зв´язок до ранку не виходили.

Я вранці приїхала і відмовилася реєструвати проєкт без оплати. Вислухала кучу гівна, згадали все що було і чого не було. Мовляв все було добре 2 роки, а ви такі стосунки псуєте, не вірите таким класним людям і постійним клієнтам!

40 хвилин бігали домовлялися та переказували кошти з голосінням нон-стоп, але ж переказали всю суму, а вона чималенька.

Я стояла виправдовувалася і пояснювала чому я їм не довіряю і що в них був договір, і що 2 тижні тому були надані остаточні розрахунки ще раз, і так далі.

Зараз вже все зроблено нарешті, із замовниками розійшлися відносно мирно, але ж який осад залишився. Наче взяла лише своє, ні копійки зайвою, а почуваюся так, наче вкрала щось.
Директор Пляжу• 13 сентября 2024
«хорошая девочка» из детства?

Кудлата хмаринка• 13 сентября 2024
не парьтесь, все правильно вы сделали. Кушать хочется сейчас, а не к концу месяца
Барвіночка• 13 сентября 2024
Это тот клиент, который был недоволен, что Вы медленно документы делали?
автор вАлнуюся сильнА • 13 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Да, він
Ответ дляДиректор Пляжу
«хорошая девочка» из детства?
Так. Попрацювала з психологом то трішечки позбулася, бо раніше б я мовчки плакала вдома і терпляче чекала поки заплатять.
Це чи не вперше себе ось так спробувала відстояти. Але присмак ...
Директор Пляжу• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так вы молодец!
Гордитесь собой, так держать!
Життє Бентежне• 13 сентября 2024
Автор, вы молодец! Не дали себя поиметь,вы эволюционируете! Поверьте, присмак был бы гораздо хуже, если бы вас кинули. Гордитесь, вы смогли!

Бабця в мештах• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вы ещё и к психологу ходили из-за этих полудурков?Ахаха 3 раза
Барвіночка• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да, він
Простите, а у Вас нет близких, что любая проблема обсуждается здесь? Чтобы что?
Ответ дляБабця в мештах
Ні-ні. Просто працювала з психологом саме над ось цим - бути ідеальною, реагувати на критику адекватно, без сліз, озвучувати що я не згода і як хочу, тощо.
Ось сьогодні побачила реальні результати.
Червона рута• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да, він
значить, правильно все зробили. Наї*алово у нього не вийшло, того і голосив))))) 1000000% ’кидалово’ було би
Ответ дляБарвіночка
А навіщо це обговорювати саме з близькими, не зрозуміла? Щоб що?
Закусенец• 13 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
А у вас нет других забот в жизни, что вы сидите на форуме?
Перекус беру завжди• 13 сентября 2024
Глупости, все правильно сделали, 90% что вас кинули бы, они обязаны соблюдать договор.
Всім шампаньського• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Кстати, логичный вопрос. А вы, смотрю, не такая уж и фиалка, тут на форуме зубки показываете, а в жизни не научились. Логичнее свои переживания обсудить с близкими, а не людьми на форуме. Другое дело когда не с кем, тогда понятно. А тут складывается впечатление, что вы и с близкими держите маску, идете выговариваться к психологу, типа там что-то прорабатываете, а на деле вам нужна поддержка и одобрение, пускай даже наше, особенно судя по ответам, что не первая ваша тема.
Ответ дляВсім шампаньського
Не перша і і не остання, тому шукайте вихід з теми і не морочте голову.
Ответ дляПерекус беру завжди
Навіть якби заплатили потім - яке право люди мають ось так ставити перед фактом про порушення головної умови?
Не зустрілися для обговорення, а просто тихо написати вночі і вважати що я погодилася.
Мене це мабуть найбільше вразило.
Перекус беру завжди• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мене це мабуть найбільше вразило.
Вы правы, договор обязаны соблюдать.
палка-копалка• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вы правильно все сделали. Ну, конечно, тяжело и неприятно без привычки. Я когда-то тоже такая была, прекрасно представляю ваши чувства. Знаете, что мне помогло?) Я про себя во всех аналогичных ситуациях проговаривала фразу Винни-Пуха ’если не испортится, шарик, испорчусь я’. И с одной стороны напоминала себе о приоритетах (я же не благотворительностью занимаюсь, а зарабатываю, кроме меня мои интересы некому отстаивать), а с другой - мне становилось немного смешно и это отвлекало от вот этого неприятного послевкусия.

Проработник• 13 сентября 2024
Тоже пару раз было такое чувство, когда выбивала свои ж деньги.

Теперь без полной предоплаты только с проверенными клиентами работаю и то всякое может быть
Море_море_я_скучаю• 13 сентября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А я еще в начале войны согласилась подождать... Входила в положение, понимала ситуацию, сочувствовала, хороший же парень. И до сих пор жду.
Нет, конечно напоминала и получала очередные обещания заплатить.
И даже не всю сумму, а ту, которую посчитают нужным заплатить. Я согласилась, не оспаривала. И даже ту цедят по чайной ложке. И не факт, что отдадут до конца.
После того, как узнала, что должник этим летом уехал в отпуск за границу с женой и детьми - поняла, что больше не работаю в долг.
Нафик-нафик.
Малявка ще та• 13 сентября 2024
Ой, я 17 років працювала в компанії, дістало, вирішила звільнятися. Вмовляли лишитися тричі, пропонували підвищення, вишу зп, скажи, що хочеш і тд. При розрахунку за невикористану відпустку намахали на 5-8 тис грн. Наче і невелика сума, але неприємно. І буквально через день після звільнення вже прийшли з пропозицією взяти хоч один проєкт на фриланс . От сижу думаю, нагадати за перерахунок чи просто заблокувати?
Кароч, Ви молодець і двома себе гризете, доброту не цінять