Я инженер, меряю от 1• 13 сентября в 15:02
Буде долар по 50?
Зараз щоденно піднімається тема про девальвацію долара і зростання його ціни до 50 грн. Це спеціально роблять , щоб був попит на купівлю валюти ? Чи наші ,,партнери,, дійсно вимагають?
Железобетон• 13 сентября в 15:06
Вы спрашиваете про девальвацию доллара? Или я что то не поняла..Где девальвация и где по 50..
Я инженер, меряю от 1
• 13 сентября в 15:07
Ответ дляИз Кукуева я
Когда нибудь может и будет, но не в ближайшие пол года
Мене цікавить зараз, чи варто бігти і купувати, бо ажіотаж вже є.
Из Кукуева я• 13 сентября в 15:07
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Нету никакого ажиотажа в среду сдавала и сегодня. Пусто.
Распутница• 13 сентября в 15:07
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я инженер, меряю от 1
• 13 сентября в 15:07
Ответ дляЖелезобетон
Опа, самій смішно , гривні девальвація. Виправити вже напевне не можна.
Из Кукуева я• 13 сентября в 15:08
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Падать ему не с чего, но и бешеного скачка не будет. Нормальные люди покупают всегда по мере возможности
Железобетон• 13 сентября в 15:10
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да, будет девальвация гривны, не полная конечно, доллар будет по 50, это в лучшем случае...
Марфа Українівна• 13 сентября в 15:11
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Біжить, бо не встигнете. Вже черги стоять до всіх обмінників, чесне слово. По 15-20 людин, очікують валюту.
Я инженер, меряю от 1
• 13 сентября в 15:12
Ответ дляНиколай-b526
хотели сказать девальвация гривны?)
Так
Николай-b526• 13 сентября в 15:13
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так
пока дают денег, будет медленно расти, а вот когда перестанут..страшно представить...
дама_из_декрета• 13 сентября в 15:14
На минулому тижні був дешевше, у приват 41.30-41.39, був приблизно, не пам´ятаю точно, але на цьому 41.49 знову (
ЛюбимаЯНЬ• 13 сентября в 15:15
Автор, думаю вам зі 100% вірогідністю ніхто на це питання не відповість.
Я осінню 2022 купляла долар по 41-43 грн, бо ажіотаж був і хотіла зберегти заощадження в гривнях. Форум мінфіну тоді активно читала, думки різнилися.
Після цього довгий час не було вже ажіотажу, до курсу 43 долар досі не піднявся, а по 37грн можна було купити. Але саме я востаннє ще тоді по 41-43 купляла, бо потім дохід став таким, що вже не заощадиш.
Тому про себе кажу, що я лошара, могла не вестись на ажіотаж і почекати, купила б в 2023 по 37 грн. Або могла купляти євро, яке в 2022 бувало опускалася нижче долара. Або купити на депозит по 38, але цього тоді боялася.
Це суто мій невдалий досвід. В глобальній перспективі долар тільки ростиме.
Ну і великого розриву між курсом НБУ і реальним зараз вже немає, він тільки в 2022 був через брак готівкового долару. Тому мій досвід навряд чи повторите, але коливання курсу можуть бути.
Стигла полуниця• 13 сентября в 15:15
Буде,але не зараз.
Ось минулої пятниці купила по 41.14,а сьогодні він на прийом 41.15
Тобто вже копійку можу заробити).
Муркошечка• 13 сентября в 15:16
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не думаю. Это очень от помощи зависит, пока она есть, так что валюта сильно расти не будет. В следующем году будет сложнее
Непогодка• 13 сентября в 15:16
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Если у вас есть свободные грн, что ждали до сих пор? Что он по 26, а лучше по 8 будет?
Я инженер, меряю от 1
• 13 сентября в 15:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дякую. Я теж так , тоді попала, піддалась паніці .
БершкомангоЗар• 13 сентября в 15:21
Поки заходять іноземні кошти, глибокої девальвації не буде.
А якщо допомога припиниться, тоді ой, і не до 50, а значно серйозніше
Файно Замало• 13 сентября в 15:21
Парнери :)))
Всі невдалі рішення це звісно парнери
Цікаво , а корупційні схеми теж партнери вимагають ?
Всі невдалі рішення це звісно парнери
Пишу вірші, дорого• 13 сентября в 15:22
Ответ дляФайно Замало
Парнери :)))
Всі невдалі рішення це звісно парнери
Некоторые говорят, что партнеры в доле - отмывать через Украину легче, чем внутри ЕС.
Зяблик протестант• 13 сентября в 15:23
Ответ длядама_из_декрета
Я в прошлую пятницу купила по 41.14, правда онлайн, в кассе банка был 41.24
Но постоянно качели с этой валютой, не угадаешь