Залатавая• 13 сентября 2024
Практически екзамен
Чи реально зараз домовитися за практичний іспит з водіння? Теорію здала з першого разу, а от практика ніяк не вдається... Трохи зневірилася
Муууумие• 13 сентября 2024
Практику ніхто не здає, дають роз@баний Ланос, на якому інструктори навіть лажають! Дніпро привіт
Завжди недо...• 13 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
Жуть. В моем сервисе, Киев, акценты, хотя тоже раздолбанные(((
Ручки-Крючки• 13 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
У доньки на Перемоги, 20 нормальні нові авто. Здала з першого разу. Але перед цим провалювала внутрішні іспити й добре піднатаскалася
Путающаяся• 13 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
Можна здавати на авто, на якому ти вчився їздити.
Я здала з другого разу, з першого просто розгубилася якось.
Я_з_Франека• 13 сентября 2024
Так. Порішати можна. в тому році коштувало 10 000 грн. Але я б здавала сама. Чого годувати тих неробів...мужик був максимально неприємний. ’Тикав’ з першої хвилини на вєліком і магучєм і відносився як до лайна. Була б рада, щоб його, ідіота, здали в поліцію
Залатавая
• 13 сентября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Та поки і пробую сама. Але пробиваю інші шляхи. Вже маю 4 невдалі спроби...
Я_з_Франека• 13 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну зате, коли здасте це буде ваше досягнення, а не позоріще, яке хочеться швидше забути
Кредитная• 13 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
В мене чоловік здавав в січні цього року на новенькій Тойоті, навіть здивувався, там навіть пробігу практично не було. Напевно залежить від міста
Кредитная• 13 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Моя викладачка з англійської з 7 спроби здала. Але вона розумничка, був принцип здати самій, просто дуже нервувалася при здачі практичного іспиту. Теоретичний здала з першого разу без помилок взагалі. Після практичного зразу сіла і поїхала
Муууумие• 13 сентября 2024
Ответ дляКредитная
Я 5 років тому