Снегопадка• 13 сентября 2024

Майкл Дуглас в Киеве в "Охматдите"

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Актора запитали, чи почувається він у небезпеці, перебуваючи в країні, де йде війна. Дуглас зауважив, що Київ далеко від фронту, а йому пощастило мати досвід відвідати це місто.

"Всі українці, яких я зустрів - напрочуд сильні і такі об´єднані. Ви маєте пам´ятати - я американець, молодість якого минула у в´єтнамській війні. І моя країна була роз´єднана. Ви ж усі обєднані і я вважаю, ця сила буде з вами до кінця. А Київ - він дуже гарний, я навіть не здогадувався про це. Я дякую за можливість бути тут", - поділився враженнями Дуглас.

Актор приїхав до України разом із сином. Дуглас відвідав лікарню "Охматдит" та Музей війни. А також прогулявся із сином Києвом та відвідав Андріївську церкву
вентиляторная• 14 сентября 2024
Ответ дляГуби з філером
Тобто підтримка України у війні з рашою - це для нього піар? думаю, що він міг би знайти простіші способи попіаритись, ніж їхати у країну, по якій по 100 ракет в день випускають. Ну а щодо коментаря про машини в гаражі, то тут взагалі без коментарів👎
Мне он не интересен, также как и все остальные, кто ездит в Украину, поддерживают хорошо, пусть поддерживают, мне с ними детей не крестить и с одного стола не кушать.