Сарафанное радио• 13 сентября 2024

Знайшла собі хлопця, і весь яд з подруг полився.Як тепер вірити в жіночу дружбу?

Завжди дружила з дівчатами, які були багатші за мене. Навіть пишалась цим - отже я подобаюсь їм, як людина, тому і спілкуються.
Довго була без пари, але воно і не дивно - ніяких улучшайзінгів не робила, губи не наколола, звичайна собі дівчина.
Пішла на роботу непогану (одна з найвідоміших it компаній в країні) і там з перших днів за мною почав бігати керівник відділу - молодий, неодружений, гарний.
Показала дівчатам наше спільне фото, розповідала, як він турбується і любить , і що я тільки не чула: і ‚та він достойний кращої, ніж ти, модельної зовнішності‘, і ‚ти з ним зустрічаєшся тільки тому що я не познайомилась з ним‘, і ‚радій, поки він з тобою, бо скоро кине‘
Як огидно. І цих людей я називала друзями? Все хороше перекреслили
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября 2024
все. дружба кончилася. а началася любовь и мудрость.

ЧупакабраЗеБест• 13 сентября 2024
уу, показали свои истинные лица.
Мания-Величия• 13 сентября 2024
Он собачонка, что бегает ?
Мамзелькіна• 13 сентября 2024
Щоблть?
Инструкция:
1. Всех с*чек в бан.
2,3,4... Во всех СС, в почте, в телефоне.
И даже на улице не узнавать!
Р.С.: поздравляю, наконец-то ктото вас разбудил от векового сна!
Клевотница• 13 сентября 2024
мало поxожe на правду.
Бодіпозітівна• 13 сентября 2024
Даже не верится,что они такое в лицо сказали.
Обычно такие люди говорят за спиной
Ответ дляКлевотница
мало поxожe на правду.
проблема схвачена в целом)
Lisichka666• 13 сентября 2024
У меня была такая «подруга». Парень за мной ухаживал , она говорила что он херовый . Отговаривала меня от отношений с ним , в итоге сама с ним замутила потом
Ответ дляБодіпозітівна
Обычно такие люди говорят за спиной
да не, то вы мало дружили. они говорят ’типа ты его не достойна’

Раз одела не бу• 13 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Обычно такие люди говорят за спиной
Потому что автор тролль) и на эту тему она уже писала
Ms. Любмая жена• 13 сентября 2024
Свежо предание, да верится с трудом.
Все буде• 13 сентября 2024
Меньше рассказывайте о нем и ваших отношениях. И да, дружбы женской не существует
Миллениалка• 13 сентября 2024
Робіть висновки, значить то така дружба була. Я розумію, що прикро, але дружби ніколи не було і далі тим паче діла не буде.
Доречі в мого чоловіка є добрий товарищ, айтішнік(фрілансер, але дуже добре заробляє+заробляє добре на крипті) одружений 6 років, на дівчині на 4 роки старшу за нього, об´єктивно симпатична, але без тюнінгу, інста фейса і фігури. Така мила дівчинка сусідка. Аж трясеться за нею. Він такий трохи відлюдко, вона навпаки така душа компанії, дуже весела, купа хоббі, захоплень, друзів, роботою горить(але значно меньше за нього заробляє, в декілька разів), то він аж трясеться і боїтся, що такий скарб в нього вкрадуть, уведуть, відіб´ють.
Кашка-маняшка• 13 сентября 2024
Я бы все таки несмотря на яд подруг была б начеку и не развешиваоа б уши. А то как-бы не оказалось что ваш молодой руководитель отдела ’пробует’ каждую новенькую
И ещё на заметку - начальник отдела и подчиненная это харрасмент и в топ айтикомпаниях не приветствуется
oksanav• 13 сентября 2024
😁
Вмію заміряти найкраще• 13 сентября 2024
Не вірю )
празники не помню• 13 сентября 2024
Зачем 🤦‍♀️ хвастались, автор? Вам 16 лет?
Викликаю на дебати• 14 сентября 2024
Прикро, що така ситуація склалась. Але, з іншого боку, добре, що натура відкрилася в такій ситуації, а не там, де вам потрібна допомога, а вас кинули.

Очевидно, що від самого початку дружби там і не було у вас.

Тримайтеся!
Баррикадница• 06 октября 2024
Ой, да кому ваше несчастье нужно