Сполучені Штати і Велика Британія дозволили ЗСУ удари далекобійними ракетами по об´єктах на території Росії, але не оголосили про це офіційно "Розгортання ракет, додають західні чиновники, має бути частиною ширшого плану, спрямованого на припинення повномасштабної війни", - йдеться у повідомленні.
Aksinia 111• 14 сентября 2024
Я думаю, кроме этого разрешения , есть куча условий, куда бить нельзя . Надеюсь , запрет бить по аэродромам снят ! Посмотрим ......
Ответ дляAksinia 111
Зате диктатори з вісі зла швиденько все вирішують без будь яких умов, поки демократії ще 10 років будуть узгоджувати та надавати дозволи ...
кремль отримає більше ракет і зброї для війни: Кім Чен Ин пообіцяв всебічну підтримку рф на стратегічному рівні, — Reuters
Шойгу і Кім досягли консенсусу з низки питань, включно зі збільшенням «співпраці для захисту взаємних інтересів безпеки».