фан L.O.S.T.• 14 сентября 2024
Ваш чоловік готує вам сніданок хоч раз в тиждень?
Чи інші страви
Телепузик• 14 сентября 2024
Чоловік готує сніданок майже щодня. І так готує по буднях бо приходить раніше з роботи
Комиссия50%• 14 сентября 2024
Кожного дня готує, я тільки на вихідних і то не завжди, бо він на удаленці вдома, а я працюю весь день, тому побут на ньому)
На привозе• 14 сентября 2024
звісно готує, але зараз служить, а так може і сам приготувати або в двох готуємо якусь цікаву страву
фрау Гітта• 14 сентября 2024
Готовит. Два три раза в неделю. Ну это не из серии на подносе в кровать с букетиком, более прозаично «я омлет жарить буду на тебя готовить?»
Вся така шо куди там• 14 сентября 2024
Ні , не готує. Може хіба в вихідні оладки посмажити, бо я їх не вмію готувати.
Русланка з гілки• 14 сентября 2024
Я б не оценила, если б в 3 часа ночи на кухне что-то стало происходить...
Безпорадна Кроко• 14 сентября 2024
Готовкой занимается только муж. Я не умею и уметь не хочу. Иначе, зачем вообще муж нужен
Кицюююня• 14 сентября 2024
Мій з холодну воду не береться, може картоплі начистити . А тут, цілий сніданок
Тишком_нишком• 14 сентября 2024
Коли він вдома тоді сніданок мені готує він. І дітям. Ну собі то взагалі само собою.
ЧупакабраЗеБест• 14 сентября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
тоже верно
фрау Гітта• 14 сентября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Муж вообще не готовит. Никогда. Даже пельмени не сварит.
А что он ест? Если вы ушли/заболели/не можете. Голодовка?
НеКонец-Света• 14 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Хот-дог на заправке, пиццу закажет, купит готовое в супермаркете.
Сирожено_пирожено• 14 сентября 2024
Так, щонеділі. Сніданок та вечерю. Ще деруни - це суто його страва, бо мені руки болять.
Докладальниця• 14 сентября 2024
Кожен ранок.
Але в мене сніданок простий: вівсянка, запарена водою. Але я люблю, щоб вона добре пропарилась. Він прокидається раніше мене і запарює.
Чоловік дуже смачні супи варить. Тому раз на тиждень ввечері готовить каструлю супу на декілька днів.
Нульовий сантиметр• 14 сентября 2024
Мій чоловік готує вечерю частіше, ніж раз на тиждень. Сніданок кожен сам собі готує, бо їмо та прокидаємось в різний час.
Прокачую сідниці• 14 сентября 2024
Кто свободен и имеет желание готовить,кто меньше устал,тот и готовит.