Тарабарщина• 14 сентября 2024
Поясніть сенс пісні "чому розплетена коса"
Коса -це цнота. А чому ’подружка косу розплела’ ? Це означає що подружка зрадила ? Увела хлопця?
ЖаннаНеАгузарова• 14 сентября 2024
Довга коса та непокрита голова здавна були символами дівотства! Заплетена коса була не лише ознакою дівочої краси, а й вираженням її цнотливості та честі. Коли дівчина брала шлюб, коса втрачала свою символіку, а тому її розплітали, часто обрізали та покривали хусткою.
За негідну ж поведінку незаміжньої дівчини колись парубки у селах силоміць обрізали їй коси і це була ганьба
У пісні не подружка зрадила, а дівчина ніч з коханим провела, тому косу і розплела
Тарабарщина
• 14 сентября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
То вона матері бреше, що подружка розплела? Чи як?
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А мамі сказала, що то подружка розплела
Кукусики• 14 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ви всю пісню чули? Так, мати питає «чому розплетена коса?», дівчина відмовляється про подружку.
Млинець Мій• 14 сентября 2024
За негідну ж поведінку незаміжньої дівчини колись парубки у селах
силоміць обрізали їй
коси і це була ганьба.
Оце і вся суть чоловіків. Розбещення, а потім самосуд. Добре, що це загалом залишилось в минулому. Так же можна і невинну обезчестити
силоміць обрізали їй
коси і це була ганьба.