IQ 80• 14 сентября 2024

Чи є проблемою змінити школу в подальшому в Україні?

Чи є проблемою змінити школу в подальшому в Україні, якщо школа дистанційна? Чи потрібно написати причини(якщо таких може і не бути), щоб змінити школу? Підкажіть хто знає як це відбувається?
So_so• 14 сентября 2024
Нет никаких проблем, никакие объяснения никому не нужны.
Тоскующая• 14 сентября 2024
Немає
Федорино Горе• 14 сентября 2024
Нет никаких проблем. Выбираете любую другую школу. Уточняйте есть ли там свободные места, берете от них письмо, что они берут вас в свою школу и забираете документы с прежней.
Сейчас, вроде, это уже автоматически делается через электронный кабинет.
Тётушка Лошадь• 14 сентября 2024
никаких проблем. Подаёте в школу справку, что вас берет другая школа, и всё.
Чудо в декрете• 14 сентября 2024
Береш довідку, що тебе беруть у нову школу, забираєш доки зі старої і несеш в нову. Все. Причин не треба.
Квітка Миру• 14 сентября 2024
там все по процедурі - принесли довідку з іншої школи, що вас беруть, стара школа віддає особову справу.