Всех анонимов аноним• 14 сентября 2024
Чи буде лікарняний підлягати оплаті?
Питання для бухгалтерів, підкажіть будь ласка. Якщо людина прийнята на роботу з 2 вересня і через 2 тижні вже захворіла і отримала лікарняний, чи буде він сплачений, якщо людина ще не отримала жодної зп. Лікарняний на 7 днів, зп чистими 25 тис.
Не за Будка• 14 сентября 2024
Звісно буде підлягати оплаті, але відсоток залежить від стажу та скільки ви працювали за останній рік
Парасюха• 14 сентября 2024
Ну конечно,у меня кстати,такая ситуация,тоже через две недели сижу на больничном. Как в детский сад пришла,сразу называлась вирусов.)
Жаль в прошлом году я была неофициально устроена,но хоть 50%должны оплатить.
Всех анонимов аноним
• 14 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Страхового стажу 20 років. Людина працювала безперервно на іншому підприємстві 15 років, в липні звільнилася і в вересні прийшла на цю роботу. На тому підприємстві зп приблизно така ж як тут. Вся зп біла.
Не за Будка• 14 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тоді оплата 100% від середньоденного фактично відпрацьованого часу.