Області пітьми• 14 сентября 2024
Хто їхав сам в Болгарію і знімав апартаменти на місяць
Порадьте перевізника з Києва, можливо в когось був досвід саме поїздки трансфера в міні бусах, від місця до місця, щоб не в великому автобусі. І порадьте місце, дивлюсь Сонячний берег, я і син 11 років, щоб зняти на місяць, апартаменти шукаю на букінгу. Буду вдячна за ваш досвід. Дякую.
Ліньки гуглить• 14 сентября 2024
на місяц краще шукати на місці, дешевше буде, тим паче не сезон
Дивне створіння• 14 сентября 2024
большие автобусы уже и не возят - сезон закончился.
Вариант: до Черновцов поездом, оттуда частным перевозчиком (машина, бус) - их полно по группам в тг. в т.ч по Румынии. Пишите там в поиск например ’Порубне, Сирет’ - Вам их все равно пересекать
Турагенція Tourdream• 14 сентября 2024
Ответ дляДивне створіння
Большие автобусы очень даже возят. Они сейчас круглый год ездят в Болгарию. Единственное, что меньше количество рейсов, чем в сезон.