Бюст Березуцкого• Изменено 14 сентября 2024

Каждый раз убираюсь и каждый раз возвращаюсь к бардаку

Всегда берусь за ген уборку, наведу порядок, аж дышится легче и через неделю снова все разбросано, вещи раскиданы и так уже вот 15 лет
не могу понять в чем дело
и в бардаке жить плохо и поддерживать порядок не могу
живу в комфорте от уборки к уборке
So_so• 14 сентября 2024
Много лишнего

ЛолитаНеРазлита• 14 сентября 2024
В масштабах вселенной, Вы меньше атома,какая разница как Вы живете. До вас жили миллиарды людей, Вам интересно, был ли у них бардак? И Ваш не интересен никому. Как удобно так и живите.
Love_Love_Love_• 14 сентября 2024
Викиньте свій хлам
автор Бюст Березуцкого • 14 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Викиньте свій хлам
наче і не багато
квартира на 40 квадратів, 1 кіт, чоловік
якось все потрібне
Natalia505• 14 сентября 2024
Зменшуйте кількість речей і кладіть їх на місце.
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Якщо речей забагато і у них нема місць/ місце незручне та нелогічне, то бардак буде завжди.
Мені допомогло гарно розхламитися, зараз просто регулярно перебираю речі та позбавляюся зайвого. Прибирати легше, загалом атмосфера краща.
Ответ дляАльфред Шнитке
Я чула про організацію простору
Хочу більше про це дізнатися, як це працює

Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я чула про організацію простору
Почитайте Марі Кондо. У неї є доволі гарні думки. І флайледі.
Natalia505• 14 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я чула про організацію простору
Спочатку позбудьтесь того, чим роками не користуєтесь
Пуки-куки• 14 сентября 2024
Расхламиться и навести порядок. Дальше взяли вещь и потом ее сразу вернули на место. У каждой вещи, должно быть своё место.
Natalia505• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Мені здалось, що людина не зовсім здорова. Якщо в людини є діти її система не спрацює.
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
В чому саме? Вертикальне зберігання? Сортування речей за категоріями? Читала вже доволі давно, задовго до вагітності і памʼятаю в загальних рисах. З появою дитини мені всі ці звички гарно допомогли. Бо інакше ми б просто сиділи на попі серед речей навалених до стелі і плакали б.
Natalia505• 14 сентября 2024
Максимально складайте все, в закриті шафи. Це візуально прибирає шум. Мінімалізм як принцип життя але це складно, автор. Люди люблять речі і багато.
Указка• 14 сентября 2024
Я переезжала, выкинула/перебрала Все, а все равно после уборки бардак. Вещей не так уж и много и все реально необходимое. Но у меня еще + ребенок, которая тоже делает беспорядок, игрушки/вещи/то вырезает что-то лепит. Ну и попугай) за которым ежедневно убираю.
У всех так, только у одиноких и минималистов может быть порядок)
Борода• 14 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви читати вмієте? Автор про себе питає, намагається себе зрозуміти, а не чи цікавить вас це 🤦‍♀️ тому атом скоріше ви
Natalia505• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Розмови з речами, сумками і її система вивішування і сортування, це немає сенсу. Постійно все впорядковувати, за кольорами, розмірами, видами це схоже на ОКР.
Вумна вутка• 14 сентября 2024
У каждой вещи свое место постоянное. Продумать организацию.
Пустощі-веселощі• 14 сентября 2024
В мене порядок, коли нема хламу або речі лежать на своїх місцях, при умові що ці місця є. А не все насипом, зате в шафі закрите) Мінімум речей на поверхнях, в ідеалі, щоб не було зовсім, поменше візуального шуму. Ну і постійно класти все на свої місця
Вумна вутка• 14 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
наче і не багато
якось все потрібне
А кто бардак разводит?

Борода• 14 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я чула про організацію простору
Мінімум речей, максимум зручності зберігання. Головне, що у кожної речі є своє місце і ви завжди одразу повертаєте річ на місце.
І ще спробуйте відійти від системи з генеральним прибиранням на користь системи fly lady. Не можу сказати, що ця система ідеальна і все в ній 100% вірно, але вона працює
Указка• 14 сентября 2024
Автор, держите ссылку на блогера в инсте, ее блог как раз по вашему запросу)

https://www.instagram.com/anna.annyday?igsh=a3lsbG...
Ответ дляВумна вутка
А кто бардак разводит?
більше моїх речей валяється
Ответ дляУказка

спасибо)
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Мені так подобається, що зараз окр ліплять на всіх і все. Жити в порядку та комфорті це не окр, це нормальне людське бажання. Окр це про інше. І не стільки тільки про прибирання, а про способи заспокоєння та зберігання почуття контролю. Перебирати речі раз в сезон і сортувати це нормально. І необхідно, якщо є дитина. Бо інакше буде той самий бардак. Коли купа всього є, а толку з того не багато. Так само і з іншими речами.
Борода• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
В мене 2 дітей і система fly lady працює. Але я не використовую її у класичному варіанті, вона скоріше як база для підтримання чистоти та порядку
Natalia505• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Для чого вам така купа речей, до стелі? Речі моєї родини можна скласти в одну шафу, а коли я переїздила, зрозуміла що навіть і цих забагато.
Пустощі-веселощі• 14 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
більше моїх речей валяється
Чисто там, де цілий день нікого нема) і щоб їли не вдома)
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
У мене їх небагато. Саме тому, що я регулярно їх сортую та передивляюся, а не просто купую нові і не купую дублі, бо памʼятаю, що в мене є і в якому стані.
Пустощі-веселощі• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Поки не напишете розмір шафи, не повірю)))
Natalia505• 14 сентября 2024
Ответ дляБорода
Я читала кращу літературу, там погляд з боку психолога. Відкриваються причини безладу, чому люди не можуть позбутись непотребу.