Бюст Березуцкого• Изменено 14 сентября 2024

Каждый раз убираюсь и каждый раз возвращаюсь к бардаку

Всегда берусь за ген уборку, наведу порядок, аж дышится легче и через неделю снова все разбросано, вещи раскиданы и так уже вот 15 лет
не могу понять в чем дело
и в бардаке жить плохо и поддерживать порядок не могу
живу в комфорте от уборки к уборке
ЛолитаНеРазлита• 14 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
1. Вас не спрашивали, сомнительные советы не нужны.
2. У девочки есть абсолютно все, что она хочет и даже больше, просто это все убрано, а не валяется по комнате. 3. Расчески у нас в ванной, кстати, у девочки есть своя ванная. У вас валяются на полу?)) Под игрушки и творчество выделен целый шкаф, я понимаю, что вам привычнее, когда все навалено как в помойке.
4. То, что вы тупо называете пылесборником, видимо от лени лишний раз постирать, это и было самое жгучее желание 4-летнего ребенка.
Ваши дети растут в спартанских условиях, без пылесборников, но в грязи и бардаке видимо, поэтому прицепились?))
Я не даю Вам советы, где Вы их увидели. понятно,что за четырехлеткой ходите и складывает методично. Несмотря на квадратные метры, у девочки нет личного пространства, где она может делать что хочет. Дети не не рождаются с желанием убирать и наводить порядок.

ЛолитаНеРазлита• 14 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Почему в спартанских? Спартанских- это подходит к Вашим фото больше. У моей есть все, что есть у современных детей.
Допоможіть знайти• 14 сентября 2024
Ответ дляПтица секретарь
У меня вообще кавардачелла дома😁
У меня хуже
Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
У мене їх небагато. Саме тому, що я регулярно їх сортую та передивляюся, а не просто купую нові і не купую дублі, бо памʼятаю, що в мене є і в якому стані.
Мені здається головне у вашому дописі: регулярно сортую та передивляюся. Ось немає сил чи часу чи бажання це робити на постійній основі. Де взяти сили на оце ’регулярно’
Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Я читала кращу літературу, там погляд з боку психолога. Відкриваються причини безладу, чому люди не можуть позбутись непотребу.
І чому? Поясніть, будь ласка, може допоможе нам
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Не знаю, тут у кожного свої методи та прийоми) думаю, що у мене це звичка вже і мені справді зручніше, коли речей небагато і вони по ділу. Наприклад, коли я вже чомусь не можу наосліп взяти з аптечки потрібний препарат, бо все по своїх місцях, але щось десь посунулося-впало, щось чоловік просто згори поклав, то для мене це час перебрати. Щоб не витрачати час на пошуки потім. Так само і з коморою, наприклад. Коли я розумію, що доводиться витрачати час на пошуки чогось, для мене це знак перебрати. Бо витрачати час на пошуки мене меригує.
Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Так речь не о сортировке, а об уборке за собой и правильной организации. Нет никакого бардака, вот комната дочки. Я знаю, что он может появиться в подростковом возрасте, но обычно потом это проходит, мой старший живет отдельно и у него в квартире порядок.
Не вірю. От багато чому вірю, навіть коли через одну пишуть: тріль - я вірю що це реальна людина. Те, що показали ви - можливо після генерального прибирання вами, або у дочки проблеми...... І так, я згодна з постом вище, що декор ніяк не дитячий.

Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Жаль, думала якийсь чудодійний рецепт, почаклувавши над яким - та-дам! у мене є бажання робити це регулярно. Мабуть, головна проблема живущих в бардаку то в тому, що бажання робити регулярно немає де ж його взяти.
Альфред Шнитке• 14 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Якщо вас бардак не турбує, то хай лежить і ви лежіть) а якщо турбує, то раджу книгу флайледі. Основна ідея в тому, щоб робити потроху, але регулярно. І якщо в кімнаті якийсь неймовірний срач, а ви дівчинка-відмінниця з установкою «треба зробити все ідеально тут і зараз», то це складно і скоріше ви собі відповісте «та в дупу це все». Але можна робити шматочками. Без обовʼязкової цілі зробити до кінця. Таймер на 15 хвилин і якесь завдання взяти. Обіцяєте собі, що тільки 15 хвилин. Як захочете потім, то доробите. Як ні, то ні, наступного разу ще шматок зробите. І це працює. Іноді коли у мене нема настрою, то я теж таймер заводжу. І на роботі також таймер можу заводити, якщо стан «ні в тудись, ні в красну армію», а щось зробити треба.
Так що раджу від душі, почитайте. Може щось для себе візьмете.
Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Намагалася, мила, наприклад, раковину кожен день. І що? І нічого. Набридло. Моїх мужиків ця раковина ніяк не турбує, чи то вона грязна, чи то вона чиста, навіть не помічають. Сина наче ж з дитинства намагалася привчити до чистоти - поки був маленьким ще щось виходило. Зараз, в його 14 років опустила руки. Срач неймовірний, і не тільки в його кімнаті. Цей безлад нікого не турбує. Я як собака - прибиральниця. Тобто вихід - жити в бардаку, або гавкати. А щоб я за всіма прибирала регулярно немає на це сил і бажання.
В глибині душі, таємно, думаю про себе: ось скоро виїде син, буде лад... А потім ще думаю: може й чоловіка позбутися?