Дівчата, а порадьть будь ласка педагога по підготовці до школи ( читання, математика). Приватного, який додому зможе до дитини приходить.
Аристократка-тунеядка• 15 сентября 2024
Навіщо?
Повірте якщо у вас нормотипова дитина, то її не треба нікуди готувати.
Якщо є лишні гроші відправте до репетитора англійської
Відповів всім• 15 сентября 2024
До нас ходила колись логопед з Яблуньки. Ставила р звук і потім готувала до школи, бо дитина ходила в приватний садок, а читання ніяк не йшло. Номер не зберегла , але може дівчата напишуть. Звуть Наталія, по батькові не знаю. Може у місцевих мам на площадках попитайте.
Ответ дляВідповів всім
Дякую. Вже й на площадки так не ходимо як в 2 роки..