Впораюсь зі всим• 15 сентября 2024

Прозорі силіконові чобітки

Вітаю, дівчата. В кого є такі силіконові чобітки - як вам вони? Зручні? Якісні? Думала такі купити до магазину бігати в дощову погоду. Може хтось свої б/у продає 36-37 розмір і запропонує.
ВыФсеВрете• 15 сентября 2024
Смешные

из желе я• 15 сентября 2024
Були. Після пари тижнів носіння(не щодня) з´явився грибок.
Zelenkа• 15 сентября 2024
В такі старі шкарпетки не одягнеш)))
автор Впораюсь зі всим • 15 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
В такі старі шкарпетки не одягнеш)))
Якщо шкарпетки найдешевші з базару то вони довго і не живуть)
Zelenkа• 15 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мене смущає отой зазор спереду внизу шнуровки, в таких в глибоку калюжу не станеш. Може, краще звичайні резинові чобітки?
Ширли-Мырли• 15 сентября 2024
Лучше кроксов нет ничего
Ответ дляZelenkа
В мене є звичайні, але ці наче краще виглядають щоб до магазину сходити і не намочити ноги, ніж прийти в чоботах.

Престидижитатор• 15 сентября 2024
Таких не було. А от гумові чоботи ношу регулярно. Мені здається, що в ту шнуровку буде заходити вода якщо дощ сильний або калюжа глибока.
Тим паче зараз стільки прикольних принтів на чоботах.
Ответ дляШирли-Мырли
Лучше кроксов нет ничего
В них і ціна мабуть не 100-200 грн
Zelenkа• 15 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ви сходіть на сток-секонд в перший день, завжди такі є, і приміряйте, їх же можна гарно помити.
Ширли-Мырли• 15 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
В них і ціна мабуть не 100-200 грн
А у этих 100-200? Ну не знаю....
Zelenkа• 15 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А у этих 100-200? Ну не знаю....
Та щас, я пару років тому такі дивилась на Спортсдіректі, жаба вдушилась за 20 фунтів по знижці)
Ответ дляZelenkа
Та я зараз мешкаю в селі де і до міста далеко, і автобуса немає... з цією війною потрапита в забитуху, добре хоч крамниця з харчами щодня працює і є пошта.
Ответ дляШирли-Мырли
А у этих 100-200? Ну не знаю....
Б.у від 100 до 300 грн бачила
Кондуктор трамвая• 15 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Грибок на ботинках?
из желе я• 15 сентября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Грибок на ботинках?
На нігтях
@ альонка@• 15 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Лучше кроксов нет ничего
Правильно, навіть взимку
@ альонка@• 15 сентября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Грибок на ботинках?
Гриби