Стервочка• 15 сентября 2024
город на балконі)
привіт, дівчата ❤️
чи є серед вас ті, хто вирощує якісь городні рослини на балконі? помідори, огірки і тп.
шось загорілася цією ідеєю)) трохи запізно, але дивлюсь відоси шо можна навіть і взимку в квартирі помідори/огірки вирощувати.
якщо поділитеся назвами насіння, яке у вас вдало зійшло і вродило, буду дуже вдячна ❤️
фото також вітаються 😍
Фенте Фря• 15 сентября 2024
Не растет трава зимой - поливай, не поливай)))
А по темі:взимку складно і потрібно постійно досвічувати. Але я забрала базилік з дачі, подивлюсь що вийде
Повелитель бітка• 15 сентября 2024
Ой Боже- я то нє але пам´ятаю батьки таке робили в 90ті)- так були помідори на балконі.
По огіркам : Ви бачили ту рослину вживу?))- вона ж в´ється - як то на балконі тримати? Ії треба підв´язувати, громоздська.
Помідори, зелень так виросте . Чому б ні
.
Нассіння любе підійде , вибирайте сорт і всьо.
Стервочка
• 15 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
.
рослину огірків не бачила вживу. в мене городу ніколи не було, ні у батьків, ні у бабусі. але вже кілька років мені не дає спокою мрія про приватний будинок і кілька грядок. певно з віком вже до земельки тягне 🤣
Блиск думки• 15 сентября 2024
Мы в этом году в офисе вырос или, огурцы, черри, базилик, укроп и петрушку ) как то в шутку весной начали и вот периодически кушаем салатики . Но у нас большая открытая лоджия с солнечной стороной
Сиреневенькая• 15 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
.
У моей сестры на подоконнике огурцы всегда росли. Вверх. До сих пор помню как телепались спелые уже.
И это она в селе жила. Просто экспериментировала
Стервочка
• 15 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
супер 😍 салатик прям з городу))
в мене кілька вікон і балкон на південну сторону виходять, так що влітку з цим проблем не буде.
рослина у огірка дуже велика?) може є фото лоджії?)
Блиск думки• 15 сентября 2024
Ответ дляСтервочка
супер 😍 салатик прям з городу))
Есть на стадии рассады )
бибизяна• 15 сентября 2024
Ага. В том году малым доверила, залили все водой и напала какая-то болячка. В этом только посеяла все. Детей не допускаю! Живу там, где нет зимы. Мама кучу семян разных прислала. Помидоры, огурцы и какие-то крупные семечки 🤣 не знаю, что вырастет
Криниця щастя• 15 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Есть на стадии рассады )
Мозг сломала, пока пыталась понять, как оно на стене держится и почему не падает. И растет не вверх, а вбок)
Стервочка
• 15 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Есть на стадии рассады )
😍❤️ супер! багато возні з ними було? як часто поливати? шось ще робили окрім того шо пересадили розсаду в ящики?
Блиск думки• 15 сентября 2024
Ответ дляСтервочка
Нет, поливали по-разному, но в следующем году решили купить готовую рассаду , чтоб быстрее выросло