В кого тако було• 14 сентября 2024
Какие цветы у вас растут на балконе?
В летний период и может зимуют? Особенно интересует затененный балкон.
Щас ухожу• 14 сентября 2024
Про затінений не можу сказати, в мене ростуть пеларгонії, вони ж чудово зимують на балконі (заскленому і утепленому).
На затінений підійдуть фуксії - ці теж чудово зимують
ротцвеники• 14 сентября 2024
Лимони на балкон переїжджають весною і забираю в кімнату до морозів вночі
Весела бджілка• 14 сентября 2024
Ответ дляХвець-тець
Цветок лотоса
Вперше чую, щоб хтось дома лотос вирощував. Він в воді стоїть постійно?
Вимагаю спілкування• 14 сентября 2024
У меня много суккулентов, шалфей,лавр, розмарин . Сезонно: петрушка, базилик мелисса,мята .
freedom_2015• 14 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Гранат, эритрина, канна, мирабилис, лагерстремия, цезальпия, кактусы, и всякая мелочь типа львиного зева, герани, фрезий, амариллиса, газании и т.д. Но это лоджия, и там солнечная сторона
нічосі у вас квітник )
Хвець-тець• 14 сентября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Он у меня в голове
Весела бджілка• 14 сентября 2024
Ответ дляХвець-тець
Он у меня в голове
І як воно, коли голова заповнена водою?
Хвець-тець• 15 сентября 2024
Ответ дляВесела бджілка
І як воно, коли голова заповнена водою?
Жесть просто , я задолбалась