ЗавЛабСнаб• 15 сентября 2024

Яких українських співаків ви викреслили назавжди?

і чому?
Мрії у вирії• 15 сентября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Тих хто до 2013 і після співав російською, бо ж на Москву потрібно, наприклад Білик, Лорак. Тих хто до 2022 не брезгував знову ж таки Москвою, а потім переспівав свої пісні українською після 2022, бо ж патріот. Наприклад Барських, Полякова
Коротше майже всіх… одиниць слухаю.
Туди ж Ласточкіна і білявку з дизелів - вже після 14- го не соромились в московії на тнт заробляти.

Мрії у вирії• 15 сентября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Нічого не зрозуміло. Який повний склад? Хардкіс (Саніна) наче одна співала завжди.
Ха ха ха
Мрії у вирії• 15 сентября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Соловій х. - шалава.
А я навпаки її зацінила.
Губной рояль• 15 сентября 2024
Ответ дляМрії у вирії
То нехай і заробляють за кордоном, а не ви воюйте, а ми за ваш рахунок купимо хатку в Іспанії. Для мене зараз йти на їх концерт - себе не поважати. Виїхали - маєте право, але і заробляйте там, де живете.
Ну якщо наприклад вони частину грошей віддають на благодійність? Хоч якась користь.
Сперечатись не буду, бо особисто ж не бачила.
40каградусная• 15 сентября 2024
А куди Один в каное поділись? Теж за кордоном? Нічого від них не чутно останнім часом.
Ленне-Рейма• 15 сентября 2024
Ответ дляМрії у вирії
А я навпаки її зацінила.
І я, особливо ось цю:
’Сідить пташок на черешні
Гей, обдзьобує дрібний квіт
Чогось ти мі моя мила
Гей, зармутила цілий світ’
Правда, класна?
Анонім-ка• 24 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Хто там співає ’Ой, дєвачки, я пукнула при ньому’? Це не те, що викреслила назавжди, а просто повне не розуміння, хто споживає такий контент в Україні? Це не дно, а дніще
Наскільки я знаю, це штучний інтелект
Пенек Возмездия• 24 сентября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Соловій х. - шалава.
Почему? Я что то пропустила?
Мамзелькіна• 24 сентября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Почему? Я что то пропустила?
Так, тягалась з одруженим

Пенек Возмездия• 24 сентября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так, тягалась з одруженим
Ай я яй...