ingaruta• 15 сентября 2024

Україна не буде погоджуватися на "заморожування" війни

Україна не планує погоджуватися на жодне "заморожування" війни, а інформація німецького видання Bild не відповідає дійсності.

Про це повідомив речник МЗС України Георгій Тихий у соцмережі Х.

"Ні, Україна не планує погоджуватися на жодне "заморожування" війни. Джерело, яке повідомило про це, не знає про план президента Зеленського", - написав речник, коментуючи публікацію німецького видання Bild, яке написало, що Президент Володимир Зеленський готовий запропонувати Москві припинення вогню на частині фронту.

За словами Тихого, елементи, які Президент представить у США, "без сумніву, посилять, а не послаблять Україну та її воїнів"неділя
15 вересня, 2024
16:50 https://galinfo.com.ua/news/ukraina_ne_pogodytsya_...
автор ingaruta • 15 сентября 2024

lilu1990• 15 сентября 2024
Як скажуть партнери, так і буде
impossibilia non sunt• 15 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Як скажуть партнери, так і буде
Господарі, правильніше
Щучка крашеная• 15 сентября 2024
Не сумнівалася, що війну не заморожувати, ні закінчувати в найблищі роки ніхто не збирається. Навіть не читаю оті викиди про якісь плани. Там плани мобілізації та зброї розписані вже на роки.