Кривая спроса• 15 сентября 2024

Чи бувають у вас набряки від чаю?

Від чорного чи зеленого ?
В шоколаде• 15 сентября 2024
А як перевірити? Це треба один чай весь день пити . Зелений, взагалі, сечогінний. Ні, не помічала від чаю набряків.
Червона ікорка• 15 сентября 2024
Отеки это задержка жидкости, какой- без разницы.
автор Кривая спроса • 15 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Я як чай не пʼю протягом дня немає, пʼю - є :(
Думаю співпадає чи ні
Нічний дожор• 15 сентября 2024
Автор при чем тут чай! Вы просто (может) много его пьете.. отеков быть НЕ должно! ни от черного ни от зеленого, ни от белого, ни от желтого...
useruseruser• 18 сентября 2024
Якщо пити без цукру - то ні,навпаки почитайте про зелений чай.Він виводить зайву рідину з організму + прискорює обмін речовин (але це працює тільки при ПП та активному способі життя).