Пані з калабані• 16 сентября 2024
Нудить від молока
Були поза Україною пару місяців, а коли повернулись, то я не можу зовсім пити лате. Спочатку посипало підшкірними прищами в різних місцях, тепер відразу нудить. Я підозрювала у себе непереносимість, а сподівалась, що препарати допоможуть, а тут таке. Помітила, що і кефір/йогурт мені важко пити, сир якось погано засвоюється, теж інколи то печія, то ще щось. Це все? Мені 34 роки, що далі їсти? Якась і так депресія через все, хоч би їжа радувала
Дверной_Проем• 16 сентября 2024
Сдать анализ на непереносимость лактозы
И к чему такая драма, что есть нечего? Давно придуманы и производятся безлактозные молочные продукты.
Мюллерная• 16 сентября 2024
В чому трагедія? Не їжте. Або спробуйте безлактозне . Здайте аналізи непереносимість може з´являтися з віком
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Сдать анализ на непереносимость лактозы
Бо тільки воно радувало. Посидіти в парку зранку, попити кави.
Безлактозні мені зовсім не зайшли, відчуття таке ж
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляМюллерная
Пробувала, не подобаються безлактозні
Дверной_Проем• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Пробувала, не подобаються безлактозні
Да там и разницы нет во вкусе. Вы себя накручивает.
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Якщо немає смаку, то немає і різниці. Я відчуваю навіть різні смаки молока, а якщо безлактозне, то воно буває з гіркотою
Позитивна• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Пробувала, не подобаються безлактозні
Мені навпаки безлактозне молоко смачніше - солодке таке. Бо лактаза (той самий фермент, якого нам не вистачає в організмі), розщепляє лактозу на солоденьку глюкозу та нешкідливу галактозу.
Я вас в деякій мірі розумію - вибір безлактозних сирів дуже обмежений, наприклад.
Тому для нас придумали лактазу у таблетках. Можна купити та вживати разом із звичними молочними продуктами.
Забула що?• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Автор, розумію Вас. Каву люблю і тільки з молоком
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Дякую
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Прийдеться все кидати(
Малявка ще та• 16 сентября 2024
Треба припинити тимчасово вживати молочні продукти і за цей час вживати квашені природнім способом овочі, відмовитися від продуктів, які прямо чи опосередковано негативно впливають на ШКТ (рафінований цукор, глютен, рафіновані зернові,всі полуфабрикати і т.п.) і коли вже мікрофлора буде відновлена, - спробувати починати потроху вживати спочатку кисломолочні продукти, які виготовлені з сирого (це важливо) молока від корів/кіз з природнім для них харчуванням. Це силос, сіно. Не на комбікормах! Якщо не стане краще, - то все. Молочне вам зась. Непереносимість розвивається частіше саме від переробленої молочки, від корів, які харчуються комбікормами.
Забула що?• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Прийдеться все кидати(
Може звикнете до безлактозного. Але здайте аналізи, можливо справа не в молоці
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Дякую
Пані з калабані
• 16 сентября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Дякую
Борець за гаманець• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Так и пейте кофе а не латте.
100%• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Пробувала, не подобаються безлактозні
Чому не подобаються? Тоді купіть лактазу в таблетках і радійте життю далі
Продавчиня кіз• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
купіть фермент і приймайте разом з молочкою.
у мене і у дочки повна непереносимість, носим завжди з собою в сумці, бо іноді і кави хочеться і морозива.
беріть на 9000 одиниць, одної капсули вистачає на велику порцію молочки
Продавчиня кіз• 16 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Пробувала, не подобаються безлактозні
гастроентеролог пояснювала що бактерії, які перетравлюють лактозу, живуть дуже недовго і через кілька годин те молоко стає уже звичайним