БолеИменее• 15 сентября 2024
Чёлка у девочки 10-11 лет - под ней не появляются прыщики?
В период полового созревания? Ведь усиливается работа спальных желез, а лоб, получается, потеет....
Викупана• 15 сентября 2024
Не уявляю який треба мати чуб щоб спітніла голова?
Ви трохи перебільшуєте проблему.
Волосся не зуби воно відросте і все.
Ви трохи перебільшуєте проблему.
Волосся не зуби воно відросте і все.
Ms. Похвала• 15 сентября 2024
це звичайні підліткові вугрі. у вашої дитини вони з лоба почалися, як і у моєї і теж під чолкою.
жар-птица Нюра• 15 сентября 2024
Да, в этом возрасте как раз сильно начало сыпать лоб, челку тогда не носила. Лет с 13 носит челку (сейчас 15), но уже сыпет минимально, точечно.
Дама_из_рекламы• 15 сентября 2024
Появляються. Як пояснював лікар, на гривці є бруд, який постійно контактує з обличчям. Те ж на скронях