Ніка Найз• 16 сентября 2024
Кабмін зменшить кількість домогосподарств, що отримують житлові субсидії
Кабінет Міністрів України прогнозує скорочення кількості отримувачів житлових субсидій і пільг на 400 тисяч осіб у 2025 році. Відповідно до пояснювальної записки до проєкту закону про Державний бюджет України на наступний рік, планові бюджетні витрати на ці виплати будуть зменшені на 7,6 млрд гривень.
У 2025 році на фінансування житлових субсидій, пільг на житлово-комунальні послуги, а також на придбання пального та скрапленого газу буде передбачено 42,321 млрд гривень. Очікується, що ці кошти забезпечать підтримку для 2,8 млн домогосподарств.
Як зазначено в пояснювальній записці, таке скорочення витрат стало можливим завдяки підвищенню адресності субсидій та вдосконаленню системи їх надання. Серед заходів - уточнення критеріїв оцінки фінансово-майнового стану, припинення виплат особам, що перебувають за кордоном або проживають на тимчасово окупованих територіях, а також запровадження механізму щомісячної верифікації виплат.
Кількість осіб, що отримують субсидії і пільги, зменшиться на 12,5%, що відповідатиме зниженню обсягу бюджетних витрат з 49,9 млрд гривень до 42,3 млрд гривень.
Ответ дляНіка Найз
Субсидии надо оставить только инвалидам и пенсионерам.
Остальные должны работать! Деньги от субсидий направить на производство оружия!
Конечно,пушки вместо масла.Пушки нас делают сильными,а масло всего лишь толстыми.Правильной дорогой идёте товарищи!
Ответ дляНіка Найз
От части согласна, только они как раз лишат субсидий тех, кто им как кость в горле, а это будут именно пенсионеры и инвалиды.
Ведь по их мнению, пенсионеры с инвалидами у нас хорошо живут, многое могут себе позволить.
Кайдашева дочка• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
На 4 работах.Потомучто одной зарплаты не хватит на все
Элли Иванова• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Реформа по субсидиям уже была. Их и так оставили только малообеспеченным.
А теперь будут урезать уже малообеспеченных.
dreamsunny• 16 сентября 2024
Тарифы и налоги повысить, субсидии уменьшить.... Все для народа в понимании Зе-команды... Даёшь коммуналку 10 000 при пенсии 2361((