Попразендовна• 16 сентября 2024

А пам´ятаєте тут часто писали прогнози на майбутнє...

І десь було про природні катаклізми в ЄС, пов´язані з водою!?
Зараз же таке й відбувається. Просто цікаво, що ще ці люди писали. Може в кого збереглись скріни?
Мerida• 16 сентября 2024
такое каждый год в Европе. вас не коснулось, поэтому не знаете. почитайте наводнение 2021. названо самым мощным за 100 лет. почитайте сколько в Германии погибло людей. которых смывало не только в реку, а сели сходили. сколько похороненых людей под землю. и никто никогда их не найдет.
я там была в момент. я видела этот ужас. когда бежать некуда. а вода прибывает с такой скоростью, что глазам не веришь.

Мerida• 16 сентября 2024
каждый год такое происходит. из-за вырубки лесов, глобального потепления и т.д
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Наскільки ж люди недалекі.
Які передбачення 🤦‍♀️
Катаклізми існували завжди.
Почитайте про 1997 рік, була так ж сама повінь, загинуло 56 людей в Польші.
Варто не тільки гадалок читати
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
В Хорватії дощі вже тиждень
Ви на приколі?
Закуйовджена життям• 16 сентября 2024
майже кожен рік бувають повені, тож це все притягнуто за вухо
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Автор, йдіть займіться самоосвітою
tereska• 16 сентября 2024
Ви проаналізуйте тему повеней, вони кожного року десь точно, особливо в Європейській частині, не треба тут бути великим ведуном, щоб це спрогнозувати. Ще засухи є, селі і т.д.
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Кожного року такого немає,в Польщі останній раз було в 1997
Нет, то была велка вода.
И такой же масштаб был и в 2010ом году во вроцлаве, просто Вроцлав был готов и не было такого ущерба.

И сейчас Вроцлаву ничего не угрожает.

Хотя сегодня с утра всю воду скупили люди в супермаркетах
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляtereska
А а Чехии и Словакии локальные торнадо.

автор Попразендовна • 16 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви на приколі?
Ну да, нормальні люди так і спілкуються між собою, як ви оце
Раз одела не бу• 16 сентября 2024
Ответ дляМеня много
На нас да, а на то, что катаклизмы у них из- за орков и дальше будет хуже? )
Землетрясение в Турции из-за орков? Бред какой
tereska• 16 сентября 2024
Повені в Одесі почалися і затопили прилічно(((
Десь виверження вулкану, десь поштовх плит та цунамі, у нас повінь була страшною, а це пустеля і від екватора не далеко.
Людина живе короткий період, за ці 50-70 років не так багато трапляється природних катаклізмів, якщо аналізувати та подивитись статистику, то коси дибом стануть скільки всього трапляється кожен день.
Кусачая Я• 16 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Ну, когда коснётся, пофиг не будет
Не коснется это их
Ужгород• 16 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Поспорила бы ) всегда можно навязать мысль- как Гитлер, оркам ненависть к нам.
ну так этим же кто-то должен целенаправленно заниматься и тратить деньги на соответствующую пропаганду.
Тримбулька• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Нет, то была велка вода.

И сейчас Вроцлаву ничего не угрожает.

Я біля Вроцлава живу,навіть в нас річка перший раз за п´ять років вийшла з берегів ,вчора були непроїздні дороги в.У вроцлаві пік буде у вівторок,коли вся вода до нас стече з гір.Що в Клодцьку твориться бачили?В нас школи зачинені до середи
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Я не потребую вашої оцінки)
З такою темою будьте готові до будь-яких коментарів
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Конечно видела.
Я во вроцлаве живу и знаю что было в 2010ом.

У нас все работает. И никто не говорит в школы завтра не идти.

Сначала уженд писал что Вроцлаву ничего не угрожает, сейчас что пик типа во вторник, но уже не точно.

Я живу на набережной и уровень воды у нас очень низкий, а дождей почти уже нет .

Не верю что повторится 2010ый , а тем более 1997ой.
автор Попразендовна • 16 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор, йдіть займіться самоосвітою
Тільки після того, як ви займетесь вивченням культури спілкування, щоб не вказувати незнайомим людям, куди їм йти, демонструючи своє безкультур´я
Кучерявочка• 16 сентября 2024
Ответ дляЛовлю капці
от чесне слово - нашо НАМ дипломати, я не знаю))
ви трошки неправильно написали.
НАМ дипломати дуже потрібні, але не НАШІ (тобто не ті які зараз є)

Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Автор, но вы ж реально придумали ’страшилку’.
Сейчас ничем не отличается от ’раньше’ в разрезе ’катаклизмы’.
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Насмішили 😂
Гадалки ваше все 😂
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це моя донька в перших класах так дивувалась природним катаклізмам. Не очікувала такої теми від дорослої мислячої людини.
Тримбулька• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Конечно видела.

Дай бог,що не повториться,писали відразу що пік буде у вівторок,діло ж не в опадах над Вроцлавом,а втому що Чехи там заливає,і вся ця вода йде в річки по польській стороні,ось до Вроцлава ця вода дійде у вівторок,не перевищує норму рівень води лише в Одрі
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Да, но с 1997 года во Вроцлаве построена огромная система язей и сливов воды, так же валы защитные - этого всего не было 1997ом, но было уже в 2010ом.
И вот в 2020 ом достроен огромный запасник воды.
Щас найду фотки 2010ого.
Та_шо_ж_таке• 16 сентября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Фігня - не фігня, але один фізик знайомий сказав, що працював з сейсмологами руснявими. І вони займаються такими дослідженнями, що де б яку плиту так здвинути, чи зробити підводний вибух, щоб в такому то потрібному місці виник великий землетрус. Думаю, в Турції якраз і був експеримент - залякування.
Фрекен бок• 16 сентября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В Чехии?
Ні, пшеків змило. Менше треба наше зерно ногами топтати
Сиреневенькая• 16 сентября 2024
Ответ дляУжгород
ну знаете, связать орков и катаклизмы - это надо особый склад ума))
у обычного европейца все в порядке с логикой)
Ну тоді ми не проти щоб польські та чеські міста затоплювало, якщо для них це не повязанно
Ужгород• 16 сентября 2024
Ответ дляСиреневенькая
та ми може і не проти, тільки це ж нічого не змінює.
Я б не проти, щоб недофюрер напав на Польщу чи іншу країну НАТО, але ж...
Тримбулька• 16 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
А Чехія теж пливе,якщо ви не в курсі
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
В Чехии ещё хуже чем в Клодзько