Попразендовна• 16 сентября 2024

А пам´ятаєте тут часто писали прогнози на майбутнє...

І десь було про природні катаклізми в ЄС, пов´язані з водою!?
Зараз же таке й відбувається. Просто цікаво, що ще ці люди писали. Може в кого збереглись скріни?
Раз одела не бу• 16 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Фігня - не фігня, але один фізик знайомий сказав, що працював з сейсмологами руснявими. І вони займаються такими дослідженнями, що де б яку плиту так здвинути, чи зробити підводний вибух, щоб в такому то потрібному місці виник великий землетрус. Думаю, в Турції якраз і був експеримент - залякування.
В Туреччині землетруси 6-7 балів не диво. Досить хоч би погуглити, коли і які руйнівні вони були не так давно. То теж було залякування?

Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Дай бог,що не повториться,писали відразу що пік буде у вівторок,діло ж не в опадах над Вроцлавом,а втому що Чехи там заливає,і вся ця вода йде в річки по польській стороні,ось до Вроцлава ця вода дійде у вівторок,не перевищує норму рівень води лише в Одрі
Вот для сравнения две фотки - сейчас и 2010 . Одно и тоже дерево
Меня много• 16 сентября 2024
Ответ дляУжгород
ну так этим же кто-то должен целенаправленно заниматься и тратить деньги на соответствующую пропаганду.
Вот именно ,
Этими должны наши депутаты заняться
Та_шо_ж_таке• 16 сентября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Є потенційно сейсмічно небезпечні райони, де землетруси відбуваються часто, в тій же самій Туреччині. Цей район, де був землетрус до них не відноситься, ще й такої руйнівної сили.
Я не кажу, що 100%. Але виключати повністю це теж не можна. Розвиток науки має, як позитивні, так і негативні сторони. А така підлянська нація і її прихильники шукають різні способи шантажу. Я вам кажу, що велись і ведуться там саме такі вивчення, свідком яких став цей знайомий фізик.
автор Попразендовна • 16 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Насмішили 😂
Гадалки ваше все 😂
Удалено администрацией...
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Удалено администрацией...
Анонім Завгосп• 16 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
Ні, пшеків змило. Менше треба наше зерно ногами топтати
Менше Путіна треба було звати.
Вже забули як Донбас звинувачували у війні. То може ми теж самі винні?!

Як таке можна писати? Страдають невинні люди, а ви притягнули сюди проплачені путіним мітинги.
Раз одела не бу• 16 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Саме той район червоний аж пищить. І трусить Туреччину постійно. Захід, північ і з півночі на південь- то три розломи і там завжди трусить.
Знайомий фізик хоч би подивився історію землетрусів там.
І нащо це в Туреччині робити, кого там лякати? Чому не в Європі чи сша
Иванка Бур• 16 сентября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В Чехии?
В шести европейских странах

Иванка Бур• 16 сентября 2024
Ответ дляЛовлю капці
я вас прошу
порівняно з жахом, що ЩОДНЯ відбувається на теренах України, підняття рівня води на НЕ_загрозливий для життя рівень - то фігня
Смотря где
В некоторых сёлах посносило дома, магазины, людей, машины
Есть жертвы (((
Та_шо_ж_таке• 16 сентября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Так, там дуже часто землетруси, але магнітуда 7,7 і кількість жертв просто вражаюча 30- 40 тис , тобто найпотужніший з 1939року. Але були багато там магнітудою 7,2 і кількість жертв 25- 250 чоловік. Тобто, це сталось у робітничому містечку, де будинки не будувались під можливий землетрус. А залякування таке, що Туреччина в жовтні скоріше стане членом BRICs. А тепер дивіться, хто туди доєднався за останній час, і хто ще подав заявки, і які з країн в залишку. Т.н. країни, що розвиваються поступово можуть стати домінуючими у світі.
автор Попразендовна • 16 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Удалено администрацией...
А ви краще сходіть посидьте тихенько.

Бо, впевнена, такі як ви ’розумні’ лише під анонімом)