Дівчатка, порадьте якийсь жіночий, цікавий серіал - можна легкий детектив, щось життєве, історичне. Гарна гра акторів обов´язкова))
bespe4na_mavpa• 16 сентября 2024
Экспаты
Мне понравился больше по игре актеров и эмоциях, чем Идеальная пара
Soroka-7a6a• 16 сентября 2024
Ответ дляmarata
«Ідеальна пара» з Кідман гляньте
підтримую, всі серії вже є на Нетфлікс тобто сіли на вихідних і передивились. Весь серіал дуже атмосферний, дизайн на висоті. Багато цінних порад в стилі ’олд мані’